Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sogornöm miatt irom ki a...

Sogornöm miatt irom ki a kérdést,6 év alatt 5 vetélése volt!? Nála mindent rendben találtak, viszont a sogoromnál kevés volt a "jo anyag" de kapott kezelést és azota okés 70-80 százalékos lett!

Figyelt kérdés
Ismét terhes,de ők nagyon nagyon megszenvedik,hogy mindig vetélés a vége! Nem tudnak örülni söt a sogornöm csak sir és fél! Mit javasoltok akik hashonló helyzetben voltatok mit szedjen,egyen stb? Orvoshoz még nem szeretne menni! Remélem nem lett túl összecsapott!☺

2016. okt. 19. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ok, ez azért így más, azt hittem, nem ennyire fiatal a terhessége.


Az, hogy van egy gyereke korábbról nem sokat jelent, mert azóta azért idösebb lett, ezen kivül idöközben is kialakulhatott valami probléma.


De azt tudni kell, hogy a terhességek legalább egyharmada-fele az elsö 6-8 hétben megszakad, és ez teljesen normális orvosi szempontból. A legtöbb esetben a magzattal valami nincs egészen rendben, és ezért nem marad meg a terhesség.

2016. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fekvést javasolták és a házasélet kerülését, meg magnézium napi 3szor. Bár én kaptam mellé progeszteront. Magánorvoshoz nem tudna menni? Hátha felírná neki.
2016. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

Olyan nincs hogy a férfi hibàjàból megy el a baba. Ha kevés a jó anyag az csak a teherbeesést nehezíti, de nem befolyàsolja a létrejött terhesség megmaradàsi esélyeit.

Valószìnűleg hormonpótlàs kellene neki, de ha ő elzàrkózik attól hogy vele van a gond, akkor nem lehet vele mit kezdeni. Mert neki kellene orvostól orvosig jàrni, hogy megàllapítsàk mi a gond. És nem úgy hozzààllni, hogy még nem akar orvoshoz menni. Ennyi vetélés utàn pozi tesztnél az legyen az első dolga hogy orvoshoz rohan, aki azon nyomban figyelemmel kìséri!

2016. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja és csak egy apró észrevétel hogy lehetnek a "szülők" sógorod és sógornőd egyben?????
2016. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a férje testvére meg annak a férje/felesége, akikröl szó van. Ugyanis a legtöbb esetben a sógor/sógornö házastársát is így nevezik, mert különben túl bonyolult lenne valami megnevezést találni.
2016. okt. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
Jó lenne orvost váltani. Lehet hogy az előző doki mégsem vizsgálta ki minden szempontból. Szerintem is hormonális elégtelenség állhat a háttérben, ráadásul legalább 6 hónapot várnék a vetéléstől a következő terhességig. Ha Angliában ilyen rossz a terhesgondozás, nem tudna itthon maradni, amíg kihordja a babát és megszüli?
2016. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen a férjem öccse és felesége,ma már jönnek haza,sajna nem kapott semmit még csak egy ultrahangot se csinaltak,hogy egyáltalán van e élő terhesség! 1 éve volt az utolsó vetélése! Minden évben 1😕 köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!
2016. okt. 20. 11:37
 18/18 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet a sógornőddel?

Én is vérzek másfél hete, rohantunk az ügyeletre, kaptam Utrogestan-t (progeszteron), a barnázás még mindig van, de a baba fejlődik UH alapján.

2016. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!