Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mennyit kell...

Vetélés után mennyit kell várni, az újra teherbe eséssel?

Figyelt kérdés
3 hete vetéltem el,hat hetesen.A kórházba három hónapot mondtak,aztán lehet próbàlkozni.Kíváncsi lennék kinek mi a tapasztalata?És hogy volt e valaki aki három hónap után esett teherbe és a terhesség probléma mentes volt.
2016. okt. 22. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 hót mondott az orvos. Azután elsöre sikerült, makk egészseges, már 2 èves a fiúnk.
2016. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En is hasonlo cipoben jarok/nekem 9hetes volt a pici ;( /,igy olvasgattam egy csomot a temaban. Hat abszolut megoszlanak a velemenyek. Mar a mutet utani szexmentessegrol is 3het-elso mensi utan -6het -ig terjedo intervallumot mondanak. (Nekem az ugyeletes aki mutott 6hetet,a sajat dokim 3at mondott.)A probalkozasra az elso menstruacio utantol(olvasni olyat is ,hogy azt se jott meg..) -egeszen 6honapig terjedo idot javasolnak. De a legtobben 2-3ciklust irnak. A dokim 2 ciklust mondott,az ugyeletes dokino 2-3at.Elso verzes utan kontroll.

Harom ismerosom is az elso mensi utan esett ujra teherbe es egeszseges kisbabajuk lett.Az egyikuk azota mar 3gyermekes anyuka;) De elvileg jobb ha picit pihen a szervezet. Kitartast es problemamentes terhesseget kivanok a jovoben ;)

2016. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Az lesz a legjobb ha 2-3 menstruációt várunk.Elvileg 1-2hét és meg jön az első.Konrollra is 4 hét mulva kell mennem,az az jövőhéthez már csak egy hét.Majd azt a dokit is meg kérdezem.Köszönöm a segìtséget. :))
2016. okt. 22. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Április elejen volt missed abom.

30 nap múlva jött meg, onnantól nem védekeztünk. Úgy voltam vele, ha készen állok rá, akkor jönni fog a baba.

Három hónap múlva lettem terhes.

A baba 20 hetes, minden oké vele, minden vizsgálat szerint egészséges.

Nagyon gyakori a korai vetélés, sokkal inkább, mint mondjuk én gondoltam.

Legközelebb nem lesz semmi baj!

2016. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! :) Köszi a választ.Remélem nem lesz semmi gond nálam sem legközelebb.
2016. okt. 24. 07:44
 6/7 anonim válasza:

Szia

Nekem 2 vetélésem volt, mindkétszer 3-6 hónap várakozást javasoltak. Persze türelmetlen voltam én is, az első után 6. Hónapra fogant meg a lányom, aki 6 éves, a második után 7-hónapra, de annak még nagyon az elején járok. Szóval a dokim azt mondta, a nagy könyv szerint 6 hónap, de mivel jó az egészségi állapotom és fiatal vagyok (idén 30), egye fene legyen 3 hónap. Úgy néz ki, nálam a fél év a nyerő. Amúgy van egy 10 éves fiam is.

2016. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy év legalább
2016. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!