Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Középidős vetélés (23 hét)...

Középidős vetélés (23 hét) után kinek mennyi időt ajánlottak az orvosok a következő próbálkozásig? Mennyi időt vártatok? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Nekem kiderült az ok,sajnos méhűri fertőzés (chorioamnionitist okozott) okozta,legyengült az immunrendszerem,és nem tudta kivédeni a baktériumot. 1 évet mondtak, azóta volt olyan orvos, aki fél évet mondott.
2016. okt. 27. 09:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy év szerintem elég lehet...én márciusban veszítettem el a második babámat...8hónap telt el és még nagyon rossz...nemrég elszámoltam magam és közép időben voltunk együtt védekezés nélkül...én bevettem az esemény utánit...pedig először örültem...de bepánikoltam. Nem állok készen. Egy év múlva talán megpróbáljuk
2016. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!