Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez most vetélés vagy mensi?

Ez most vetélés vagy mensi?

Figyelt kérdés

Nem rég pozítivat teszteltem.Előzö hónapban kimaradt a mensim.

Tegnap előtt pecsételő vérzésem volt és görcseim( enyhék) bementem a kórházba meg ultra hangoztak egy 12mm petezsákot láttak uh- n. Gyógyszert nem írtak fel.Saját felelőségre haza jöttem.Azt mondták, hogy ez kezdődő vetélés is lehet és hogy pihenjek. Vettem magzatvédőt és pihenek.

Az az érdekes, hogy amikor alszok és utánna felkelek több vér kijönn és világosabb is. De ennyi cserélek betétet és ismét csak pecsétel.A görcs is egyre kevesebb.

Ez vetélés lehet?


2016. nov. 16. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Miért nem maradtak kórházba? Pihenő sokat és majd írd meg,hogy mi lett.
2016. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mar tegnap is kerdezted.


Miert jottel haza sajat felelossegre, ha itt aztan minket kerdezgetsz?Nem jobb lett volna maradni, es kerdezni a dokit ?

2016. nov. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert hittem abban, hogy jobb lesz. És itthon nyugodtabban tudok piheni.Az orvos alapból nem mondott semmit csak hogy baba nincs még majd lehet lesz. Ennyi..még papírpkat sem kaptam csak egy képet a petezsákról.
2016. nov. 17. 01:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel terhes vagy, így mensi semmi esetre nem lehet, vetélésre viszont sajnos esélyes a dolog.

Nem kaptál semmit? Se progeszteront, se semmit? Lehet, hogy a doki is arra vár, hogy beinduljon magától. :(

Sajnálom.

2016. nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, semmit..
2016. nov. 17. 10:58
 6/9 anonim ***** válasza:

A gravitacio az oka, hogy felkeles utan tobb vert latsz. Amikor fekszel, akkor a nagyja bent osszegyulik, de amikor fuggolegesbe kerulsz, akkor kifolyik.

Most max annyit tudsz tenni, hogy a progeszteronszintedet megnezeted, ha az alacsony, akkor progeszteront tudnak ra felirni. De vagy azzal van gond, vagy nem. Sok doki alapban felirja, mert artani nem art, de ettol meg egyaltalan nem biztos, hogy az a verzes/veteles oka.

Ha ez mar megindult veteles, akkor azon egyebkent nincs gyogyszer, ami segitsen.

2016. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha terhesség alatt vérzel,az már régen rossz.Menstruáció hogy lenne,ha terhes vagy?!Én hét hete vetèltem el hat hetesen. :( Viszont nekem nem volt kérdéses,hogy mi az,mert annyi vér volt,hogy a betét semmit nem ért.Szerintem menj másik orvoshoz!
2016. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Újra voltam kórházban. Most másik orvos volt,azt mondta valószinű,hohy elvetéltem,de menjek vissza hétfőn mert hétvégén nincs uh. :(
2016. nov. 19. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( Mi is ebben a cipőben jártunk.Most újra próbálkozunk,remélem hamar tehetbe esek.Minden jót neked és mihamarabbi baba várást! :)
2016. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!