Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első babám lenne 5 pozitív...

Claww kérdése:

Első babám lenne 5 pozitív tesztem van és vérzek ez most vetélés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindig pontos a menstruációm. Pontosan 21 naponként MINDIG megjön. Ezért tudtam azt is hogy aznap is megfog jönni amikor nem védekeztünk. Előtte már a jelei is megvoltak. Görcsöltem fájt a mellem stb. Szóval nem védekeztünk.Aktus után véreztem,gondoltam menstruáció.Ezért aztán másnap reggel arra számítottam hogy megjön a menstruációm. De nem jött. 2,5 hét késés után rávettem magam és tesztet csináltam. Különböző fajtákat próbáltam ki. 5 pozitív és egy negatív tesztem lett. Különböző napokon csináltam a teszteket. Ez után minden rendben ment. Megbeszéltük a párommal hogy haza utazom nőgyógyászhoz mivel kint élünk külföldön. DE! 3 napja vérezgettem. Pecsételő vérzés volt. Aktus után jött és nem mondhatni vérnek. Inkább narancssárgás volt. Ma viszont már görcsöltem és rendes vörös darabos vérzésem van. Olyan mint a menstruációm szokott lenni. Szóval most tanácstalan vagyok hogy éppen vetélek vagy csak ennyit késett és hogy megmarad e a babám...Köszönöm a válaszokat. Minden ezzel kapcsolatos dolog érdekel. Ha elmúlik a vérzésem orvoshoz fordulok de addig szeretném tudni ti mit gondoltok erről.

2016. aug. 13. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Mire vársz?!? Azonnal doki!
2016. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

azonnal menj el ultrahangra akár külföldön is

nem hiszem el, h mire kell várni

2016. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Mar az aktus utáni pecseteleaedkor menni kellett volna azonnal.... Pozitív test után orvoshoz kellet volna fordulni, aki elmondta volna hogy óvatosan a szexszel 12 hétig, vagy tovább! De az is előfordulhatott volna hogy aktus nelkul is elkezdesz verezni ha nem tapad meg eléggé! 12 hétig benne van a pakliban a spontán vetélés ... Sajnálom, de szerintem ebből mar baba nem lesz!
2016. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

" ha elmulik a verzesem orvoshoz fordulok "

Akkor mar minek ? Egybol kellett volna menni! En is kulfoldon lakom, es a vilagon MINDENHOL ellatjak a verzo terhes not.

Megis mi a jo fenere varsz ???

2016. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Sürgősségin egyszerűen nem foglalkoznak az emberrel.

Még egy ultrahangra sem küldenek el.

Háziorvostól ha időpontot kérek az legalább egy hét. Nőgyógyász meg kettő..

A terhesség első ultrahangját is csak 13 hetesen csinálják meg.Addig semmit sem kezdenek veled csak kiadják a terhességről a papírt úgy hogy még csak meg sem nézték!! Ez Anglia =/ Ezeket onnan tudom hogy unoktesóm itt él kint velünk és most 5 hónapos terhes.

20.ára már volt repjegyem.Azt már megvárom.De ha nem múlnak a görcsök akkor bemegyünk a sürgősségire és kiharcolunk egy ultrahangot.

2016. aug. 14. 00:31
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos igaza van a kerdezonek. Tenyleg nem nezik meg az embert, ha benesz az early pregnancy unitba, hogy verzel, ott is napokkal kesobbre adnak idopontot. A korhazban meg azt mondjak, hogy hm, hat ha verzel akkor biztos elment a baba, sajnaljuk, szia. Nagyon gaz. Fogalmam sincs, higy mi van, ha az ember mehen kivuli terhes angliaban, talan csak a csodanak koszonheto, ha nem hal meg. Ez legalabbis az en kornyekemen igy van, de olvastam mar olyan helyekrol is Angliaban, ahol egybol megneznek.
2016. aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

En is Angliaban elek, 10 eve. Mikor terhes voltam es 6 hetesen vereztem, bementem az A&E be , es azonnal megneztek!


Mellesleg 8 eve az NHS nel dolgozom, es negneznek, az a protokoll.


Kerdezo, bementel a surgossegire ? Vagy csak mondod a magadet, hogy nem neznek meg ?

Bementel ? Ha bementel es elutasitottak, hogy megnezzenek, felvetted a kapcsolatot a betegjogi kepviselovel ? Ugyanis meg KELL nezzenek !


De be sem mentel...


Megsugom, minden fejlett europai orszagban 12-13. heten van az elso ultrahang ...


Egyebkent meg lehet hazamenni szulni a balkanra, nem kell igenybe venni az ingyenes NHS- t.

2016. aug. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
A heted válasz miért lett nulla? Látszik, hogy ért hozzá és igaza van. Ez a kérdés pont olyan, mint amikor itthon kérdezgetik vérzés alatt öt pozitív teszttel, hogy mit csináljanak, miközben nálunk is van sürgősségi, de sokan még arra sem képesek, hogy elmenjenek. Lehet, hogy hormon pótlás megmentheti a babát, de esélyt sem kap.
2016. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Itt nincs hormonpotlas. Ha ki is tudja harcolni, hogy megnezze valaki, semmit nem fognak adni neki.
2016. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen hogy nem neznek meg,hiszen emberi elet a tét,akkor a surgossegi mire van?fejfajasra?En9honapot verezgettem szinte vegig es most11honapos a kis
2016. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!