Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi lehet a baj? A tobbi lent.

Mi lehet a baj? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Az elozo menstruaciom 2016.10.14.-en volt, de eleg fura, barnas folyasom volt, es keves verzes az elso 2 napban, aztan az utolso 3-ban meg rendes ver, de neha elmult, neha meg rengeteg jott. Hozzateszem, rendes idopontban jott. Aztan ez elmult, es most ebben a honapban nagyon szur alul a hasam, legfokepp pisilesnel. Neha jobb, meha rosszabb. De semmi mas terhessegre utalo tunetem nincs. Szerintetek ez valami fertozes lehet? Vagy terhesseg? Annak mar jelentkeztek volna tunetei ennyi ido utan, nem? Vagy mit kene mar ereznem, ha terhes lennek? Segitsetek, kerlek..
2016. nov. 27. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj és ha negatív, irány a doki. Szerintem inkább fertőzés.
2016. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat, elirtam. 2016.11.14.-en volt meg.
2016. nov. 28. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:
És még mindig nem voltál orvosnál??????????????
2016. nov. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!