Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Be kell feküdnöm a kórházba...

Be kell feküdnöm a kórházba vagy magától elmúlik?

Figyelt kérdés

Valószinűleg elvetèltem (az orvos mondta) de már 10 napja vérzek ès görcsölök. Holnap megyek hasi ultrahangra, fèlek hogy bent tartanak és kaparàs vagy mi lesz... nem lehet hogy elmúlik majd, kitisztul a mèhem magàtól? Nem szeretnèk semmilyen műtèti beavatkozást... :(

20/L



#terhesség #vetélés #vaba #műrèt #kaparàs
2016. dec. 14. 23:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyi idős terhes voltál. Alószinű bent tartanak.
2016. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az ha vérzel 10 nap utàn nem lenne gond, de hogy még görcsölsz is, az sajna utalhat arra, hogy nem fejeződött be teljesen a vetélés,ìgy ha van még bent vmi, akkor tuti azonnal műtenek.

Nem kell félni tőle, ritkák a szövődmények, de könnyebb utàna újra teherbeesni.

Kitartàst.

2016. dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hogyan zajlik a műtét?
2016. dec. 15. 01:41
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Megvizsgálnak, befekvés, tágítás, görcsölés, altatás, kaparás, ébredés, vérzés, hazamenés, fekvés/pihenés kb 1 nap. Mivel vetélés, nem abortusz, lelkileg könnyebb lesz... 6 hét no szex s utána könnyebben teherbe fogsz esni. Kitartást és nagyon sajnálom ami történt.
2016. dec. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Fugg ez attol is h hany hetes terhes voltal? Bizonyitott volt-e a mehen beluli terhesseg?


Maga a kuret nem felelmetes, gyorsan megvan es utana jobb lesz. A gorcsoles elmulik es a verzes is csokken.

2016. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Megvolt a hasi ulteahang. Nem terhesség volt, hormonális zavar. Kaptam gyógyszert, keddre el kéne múlnia a vérzésnek és a görcsöknek de màr most sokkal jobban érzem magam az első tabletta után! :)
2016. dec. 15. 16:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerencséd volt. :)

Én nem tudom, mitől lenne könnyebb lelkileg egy missed ab, mint egy abortusz. Én akartam a gyereket, az abortuszos meg nem. Neki volt választási lehetősége, nekem meg nem.

2016. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Csak azt nem ertem h akkor honnan szedted h terhes vagy es a doki miert mondta h vetelsz? Volt terhessegi teszted? Vagy ez csak ugy?
2016. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem szedtem sehonnan hogy terhes vagyok, ezt is az orvos mondta. De negativ lett a terhessègi tesztem és a másik nőgyógyász egyből azt mondta nem terhesség
2016. dec. 15. 18:23
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért kell kiemelni?!
2016. dec. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!