Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek volt már vetélése...

Akinek volt már vetélése tudna pár kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés

Kinek hanyadik hétbe volt?

Hogy zajlott le (tünetek,fájdalom,vérzés?)

Kellett műtéti befejezés vagy saját magától kiürült?


2017. febr. 3. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nagyon sajnalom, ha Veled is.megtortent :-(


Nalam 9-10. Hetben volt. Mar eleitol kezdve rosszul fejlodo terhesseg volt, sajnos. Nem duplazodott a hcg ketnaponta...nem volt szivhang sem. Kesobb lett szikholyag de 9. Hetre felszivodott.


Az utrogestan abbahagyasa utan rogton megjott a verzes iszonyu fajdalommal, nagyjabol 12 orat tartott este 10 ea reggel 10 kozott. Iszonyu fajdalom...gorcsoldot tilos bevenni mert az gatolja az isszehuzodasokat es megakadalyozhatja a teljes kiurulest.


Lelkileg is konnyebb lett ahogy a fizikai fajdalom enyhult. Persze meg hetekig nagyon megviselt.


Ra 3 honapra sikerult ujra teherbe esni. Ez az igazi vigasz szamomra.


Fel a fejjel, lesz meg egeszseges kisbabad!

2017. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Mi a kerdes celja? Ha konkretan kivancsi vagy valamire akkor mondd, de ez igy fura hogy csak ugy vetelessztorikrol akarsz olvasgatni. Ha csa utobbi, nezd meg a veteles kategoriat, ott tele van. A noknek (ertheto modon) nem jo am meselgetni eletuk legpokolibb reszerol.
2017. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

8. (10-ben derült ki)

Nem volt tünet a 8-10. héten. A 7-en barnáztam, de akkor volt szívhang.

Kellett.

2017. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A 8 héten lett vége. Sosem volt embrió, csak petezsák szikhólyaggal. A hcg szint szépen emelkedett, ezért húztuk ilyen sokáig. Aztán vérzés kezdődött, nem ürült ki magától, mondjuk, nem is akartam megvárni, nagyon vastag volt már a nyálkahártya. Műtét lett a vége, ami fizikailag abszolút nem volt megterhelő.

A harmadik ciklusban újra várandós lettem, lassan szülök.

Kedves válaszoló, a kérdező lehet, hogy csak azt akarja érezni, hogy nincs egyedül. Nekem ez a vetélés után nagyon sokat segített. Nem hiszem,hogy aki nem érintett, azt érdekelné az ilyesmi, addig engem sem érdekelt, amíg meg nem történt.

2017. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert valószínű én is elvetéltem.Teszteltem egy pozitivat 2 hete de tegnap elzedtem vérezni. Természetesen látott orvos de nem lettem okosabb mert nem tudott semmi érdemlegeset mondani.
2017. febr. 3. 19:22
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Ezt en ertem, de akkor a kerdes az, ki hogy veszelte at, mi segitett, mikor sikerult ujra. Mert ez igy olyan (bocsanat) mintha azt kerdezne valaki hogy ird le hogyan halt meg anyad, nem azt, hogy hogyan tetted tul magad. Nekem is volt vetelesem de nekem attol nem lett jobb hogy azt olvasgattam mas hany hetesen mennyire verzett es volt-e kaparas. Nekem az segitett, ha azt olvastam kinek mi adott erot es hogyan tette tul magat. Szoval nekem furcsa ezert kerdeztem ra hogy pontosan mire kivancsi mert ha valoban lelki segitseg kell ugy jobban tudunk segiteni.

Lehet lepontozni ezt is azoknak aki szerint nincs igazam es tok jo egymas veteles reszleteit olvasni.

2017. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Most mar ertem, koszonom hogy valaszoltal! En teljesen ugyanazt eltem at, mint Te. Pozitiv teszt, 2 hetre ra verzes. Teljesen kiurult, nem volt mutet. Most eltelt 4 honap es megint babat varok, 9 hetes.

Meg ne veszitsd el a remenyt, drukkolok hogy Nalad mas vege legyen!

2017. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
24 éves koromtól 26-ig többször megfogantam, aztán a 4-7 hét között elvetéltem. Összesen 7 pozitív tesztem volt, amikből egyszer sem lett baba. Mindannyiszor rettenetes görcsök között kivéreztem, egyszer sem kellett kaparni. Nagyon el voltam keseredve, úgy éreztem, egy lufi van a méhem helyén. Az orvos azzal biztatott, hogy ha már volt fogamzás, akkor nem vagyok meddő. E-vitamin kúrát csináltam ezek után, majd az utolsó vetélés után a következő hónapban megfogantam és egészséges babát szültem. Azóta még hármat, és nem volt több vetélés.
2017. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szeptemberben 9 hetesen. Nem volt embryo csak ures petekzsak. Barnaztam kicsit, akkor megindult a dolog. De igy is mutet lett a vege. A korhazban sokat kellett varnom, egesz nap sirtam. Utana azt mondtam, hogy most szunet. Egy ideig nem lesz teso (van egy kisfiunk). Ahogy jottek az unnepek egyre nehezebben viseltem, mivel a parom sem szeretett volna meg... beletorodott... aztan szilveszterre mar teljesen kikeszultem. Bogtem egesz nap.. mindenki azt mondja idovel konnyebb, hat nekem pont forditva volt... mutet utani napokban nem ereztem olyan kegyetlenul magam, mint par honnappal kesobb...

Vegul ugy dontottunk, hogy belefogunk. Most vagyok 6+3hetes. Csutortokon voltunk dokinal, ures petezsak volt csak. Nagyon felunk, de bizunk benne, hogy most mar osszejon... 16-an kell visszamennem

2017. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pozitív lett a tesztem,6ik héten egyik reggel erős vérzéssel keltem, mentem azonnal orvoshoz aki azt mondta,hogy nem jelentené ki,hogy terhes voltam, a papíromra is azt írta,hogy menstruáció első napja. De mivel voltam már terhes ,tudtam,hogy megint baba volt.Tünetek,pozitív teszt... pár napig nagyon erősen darabosan véreztem, a görcs nem volt annyira vészes.Műteni nem kellett.
2017. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!