Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek volt már vetélése...

Akinek volt már vetélése tudna pár kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés

Kinek hanyadik hétbe volt?

Hogy zajlott le (tünetek,fájdalom,vérzés?)

Kellett műtéti befejezés vagy saját magától kiürült?


2017. febr. 3. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem éppen december 24-én ment el a baba.

4-5 hetes lehettem az ügyeletes doki azt mondta valószínűleg nem akart maradni, fogjam fel ezt egy későbbi menstruációnak...Na persze ezt neki könnyű mondani egy nőnek nem ennyi, főleg hogy nagyon vágyom már rá hogy anya legyek. :(((

Nekem 3 napot késett aztán teszteltem, volt 2 pozitív tesztem, aztán a tesztelés után 3 nappal el ment a baba. :(

Spontán volt, 23-án este elkezdtem barnázni de nem fájt semmim, majd 24-én reggelre véreztem és májszerű darab jött ki belőlem (a doki szerint az volt a baba) rögtön kórházba mentem, UH-n meg nézett ki tisztultam teljesen, sajnos mikor meg vizsgált a méhszájam nyitva volt (akkor már tudtam hogy biztos el vetéltem) már ott negatív lett a teszt amit csináltak.

Sajnálom ha veled is ez történt ez rettenetesen meg visel szerintem minden nőt, és sajnos nekem pont a karácsonyomra ez rá is ült, amikor ki mentem a kórházból még 1 óráig csak sírtam és nagyon nehéz volt össze szedni magam. Viszont szilveszterkor meg fogadtam új év új élet, babára fel! :) Neked is ezt tudom mondani, hogy csak előre. Mi a januárt meg vártuk, hogy meg jöjjön hálaistennek rendben meg is jött nem is késett. :) És ettől a hónaptól újból neki vágtunk. Bízunk a legjobbakban. Szedj vitaminokat én is azt teszem és lelkileg készülj fel, hogy a következő baba rendben lesz és jönni fog!!!


A legjobbakat kívánom neked és minden egyes válaszolónak, mihamarabbi babásodást mindenkinek! :)))

2017. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnos en is elveteltem.Mutetre nem volt szukseg mert teljesen kiurultem. Most ugy dontottem hogy nem szeretnek egyenlore masik babat 1-2 évig.
2017. febr. 23. 17:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom....biztos téged is nagyon megviselt, engem viszont nem tántorított el egy kis időre sem hogy babánk legyen, pedig rá érnénk még én 24 vagyok a párom 27 semmiről nem vagyunk le késve. :)


Nekem majd 03.04-én nem kellene hogy meg jöjjön kíváncsi leszek, mivel a vetélésem óta ez az első próbálkozós hónap.


Sok erőt kívánok neked, és majd akkor jön a baba ha újra fel készülsz rá. :)

2017. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia utolsó. Én is 24 vagyok a férjem meg 29. Van már egy 15 hónapos kosfiunk. Én most úgy érzem, hogy amíg fiam nem megy oviba addig akkor ne legyen másik baba. Viszont a férjem márt mondta, hogy ne szedjek fogamzásgátlót. De úgy érzem kell ez a kis idő és szeretnék várni. Én most nemtudom, hogy mikor kellene megjönnie mert a vetélés miatt össze vissza véreztem de ahogy megjön a menzeszem akkor elkezdem szedni újra a fogamzásgátlót. :)
2017. febr. 25. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!