Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek volt már vetélése 5-6....

Akinek volt már vetélése 5-6. hét körül, mit látott, mit érzett?

Figyelt kérdés
igazából nem vagyok meglepve,4.hete vérzek,termeszetesen többször is jártam kórházban,de nem igazan mondtak semmit a vérzésre. vérképet néztek és minden alkalommal megvizsgáltak. esemény utáni tabletta után pozitívat teszteltem,ennek mar ugye lassan 1 hónapja.. az első 2 uh-n nem láttak semmit,a 3.-on 13mm-es petezsakot. ma viszont egesz nap szurkalt a hasam,majd szétszakadt,ülni sem tudtam és rettentő levert voltam. az imént elmentem WC-re es kiömlött belőlem a vér,benne egy nagyjabol 2 centi hosszú nyúlós,ragacsos,összeállt darab és ugyanilyenből kisebb darabok. szerintetek ez az lehetett? termeszetesen megyek a kórházba,de itt vannak a gyerekek és a párom még nem ért haza,addig is jo lenne tudni,hogy mi ez?!
2016. máj. 18. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Igen, valószínűleg meghalt a baba. Ha lázas leszel, akkor azonnal kórház.
2016. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!