Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Megorulok, honnan tudhatnam...

Megorulok, honnan tudhatnam meg, el-e meg? Ket hetet varni a kovetkezo vizsgalatig?

Figyelt kérdés
Par napja barnazassal es gorcsokkel bementem a legkozelebbi nogyogyaszhoz,aki volt olyan rendes es megnezett. Hetedik hetben vagyok,az uh szerint a baba alig hat hetesnek felel meg,meg szivpulzalas se eszlelheto. Pontosan tudom a fogantatas napjat,ezert a kora biztos. Nem nagyon biztatott a dokino,de azert keresre irt fel progipotlast. A teszt meg mindig eros pozitiv,ha egy hete elhalt,mar gyengulnie kene,nem? De semmilyen terhestunetem nincs,nem is volt,csak ez a "terhesnek erzem magam" erzes es a sirogorcsok. Probalom elengedni lelekben,hogy ki tudja lokni a szervezetem,de valami megis azt sugja,van meg remeny. Nincs masik nodoki,juniusig sehol nincs idopont a wahlarztoknal sem,szonografus is hetekre elore tele...csinaljak meg tesztet? Menjek be egy masik varos korhazaba?(az orvosno itt dolgozik,oda nem mehetek). Esetleg van valami tunet,ami arra utal,hogy elhalt vagy ellenkezoleg? A hom is magasan fent van,37,4 meg mindig. Ha el meg,behozhatja ezt a lemaradast? Vagy inkabb ne akarjam,mert sulyosan karosodhatott? Mar azt se tudom,mit kivanjak 😭

2017. márc. 3. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ugyan ez volt nekem is es missed ab lett a vége :(
2017. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szió.

Nekem semmi terhessègi tünetem nem volt a 10. Hétig...

Akkor is csak a cicim fájt és ennyi.

Ilyenkor még lehet picikét kisebb és 8-9-10. Hétig még elkezdhet dobogni a kis szíve is.

Volt olyan, akinek a 6.héten még nem volt szívhang, de a 8.hétre amikor visszament, már volt :)

Írj majd, hogy mi volt és ne stresszelj most.

Pihi,pihi,pihi!!!!;

2017. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy?
2017. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az orvosnak lett igaza minden pozitiv gondolkodas ellenere. Epp most zajlik a veteles,nagyon gorcsol es erosen verzik. Pontosan a masodik kimaradt menses idopontjaban megindult magatol. A tesztem meg tegnap delutan is eros pozitiv volt,ha a jovoben felmerulne ilyen kerdes,ebbol is latszik,hogy nem jelzi a magzatelhalast meg ket het utan sem. Elkoszontem a kisbabamtol,remelem,hamarosan ujra jelentkezik.
2017. márc. 11. 21:26
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ó Istenem :(

Úgy sajnálom!

Biztosan hamar visszatalál majd hozzád éa elég erős lesz ahhoz, hogy maradjon.

Kitartást és türelem!!

2017. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!