Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem magam mint aki be...

Úgy érzem magam mint aki be van rúgva! Megorulok a prog. Bogyotol. A huvelykapszula kevésbé viselne meg?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hüvelyben használom, és semmi mellékhatása sincs.
2017. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hüvelyben használtam,nem volt gondom vele
2017. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg ma feliratom az ügyeleten. Ez nem Állapot! Kepzelgeseim is vannak az a baj tőle :(
2017. jan. 14. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt hallottam, a hüvelyinek nincs mellékhatása. Viszont használat után fél órát feküdni kell vele, ezt meg tudod tenni minden alkalommal? Mert ha kifolyik és meginog a progi szint, azt vetéléshez vezet.

És a 12-14. hétig nem lehet abbahagyni, szóval elég macerás lesz.

2017. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem,szájon át én is ugyan így voltam! A 8.hettol szedtem kb1,5hetig bírtam tovább nem, mondtam az orvosomnak hogy abba hagytam,de ugyan azt a kapszulat amit szajon át szedtem azt mondta a doki hüvelybe is felhelyezhetem
2017. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell fél órát feküdni vele.Amikor dolgoztam a reggeluvel feküdtem kb 5 percet,a délivel semmit,az estit meg lefekvés előtt tettem fel.

3.terhességemnél ismét szükség volt rá,gondolhatod mennyit feküdte 2 kicsi ggyerek mellett.

2017. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam, amikor szájon át szedtem, hüvelyben viszont semmilyen mellékhatása sem volt!


És ugyanazt a golyót lehet felhelyezni hüvelybe, amit beszedsz szájon át, szóval nyugodtan végigszedheted így ezt a dobozt! :)

2017. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!