Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 5 és fél...

Missed ab után 5 és fél héttel pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Lehet még amiatt pozitív a teszt, vagy esetleg ciszta miatt lett az?
2017. márc. 9. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány hetes voltál? Mennyire pozitív?
2017. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Max. 2 hét alatt kiürül a hcg (nekem a 10. héten ezt mondták), kellett is tesztet csinálnom, hogy negatív-e, mert ha nem, bent maradhatott valami.


A hormontermelő ciszták elég ritkák, szóval ha nem szúrtak el semmit a műtétkor, valószínű terhes vagy. :)

2017. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A terhességet nem tartom valószínűnek, mert másfél hete voltunk együtt először a műtét óta és védekeztünk. 2 hete voltam orvosnál, mert a rákszűrést meg kellett ismételni és akkor volt a bal petefészkemen egy 4cm ciszta. Jövő héten kell emiatt visszamennem kontrollra.

13 hetes voltam

Nem reggeli pisiből készült.

[link]

2017. márc. 9. 12:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Hmm, érdekes. Tudom, hogy elvben a ciszta csinálhat ilyet, de még nem láttam. Öö, nagyon megbízható módszerrel védekeztetek. Ha nem bántalak meg, megkérdezhetem, mi történt? 13 hetes vagyok, két vetélés után. Nem én vagyok a legnyugostabb kismama a földön...
2017. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdés akart lenni, hogy milyen módszer??
2017. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ovszerrel :)

Nálunk hydropsos volt a pici (tele volt a teste ödémával), 18mm NT. 12 hetes genetikain derült ki. (Az, hogy mitől alakult ki, jövő héten megtudjuk) Ezen már túl vagy :) Elhiszem, hogy félsz, főleg két vetélés után. (Előtte nekem is két vetelesem volt, mind a kettő 6 hetesen)

2017. márc. 9. 13:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem! Nagyon sajnálom! Hogy bírod idegekkel? Kellene még egy teszt vagy két nap múlva...
2017. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egy hete tudom nagyjából azt mondani, hogy jól vagyok. Előtte mindentől elsirtam magam. Személyesen beszélni még mindig nem tudok pl barátnőkkel róla.

Viszont várom már azt, hogy újra probalkozzunk! Ez a hydrops 6000bol 1 fordul elő és a genetikus szerint nem fordul nálunk elő tobbet.

2017. márc. 9. 13:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha jòl èrtem a missed ab òta még nem volt menstruáciò?

Szerintem utána lesz negatív a teszt, legalábbis itt egy másik hasonlò kérdésre adott hozzâszòlások között ezt olvastam.

2017. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondtak, hogy 3 hettel a veteles utan csinaljak tesztet es ha nem negativ, akkor menjek vizsgalata. Egyik alkalommal fordult elo, hogy 3 hetnel ilyen halvany lett, mint a tied, mentem orvoshoz, de rendben volt minden, kiurult a mehem, valoszinuleg lassan utult a hcg. 9-12 het kozotti vetelesek voltak ezek.

Lehet, hogy nalad is lassan urul, ha 100%, hogy nem estel ujra teherbe.

De erdemes megnezetni, mert olyan is elofordulhat, hogy megis mard bent valamilyen embrionalis szovet es azert nem megy le a hcg szint.

2017. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!