Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Talán nem is él a magzat és...

Talán nem is él a magzat és jövőhéten menjek vissza?

Figyelt kérdés
Milyen eljárás ez?5hetes terhes vagyok.Szívcső vagy vmi ilyesmit nem észlelt az ultrahangon az orvos, illetve bevérzést is észlelt..Közölte nem biztos, de lehet hogy már nem él.Szoktam gyakran görcsölgetni, múlthéten véreztem is.Felhívtam a nőgyógyászom, és közölte ez nem feltétlen jelent vetélést.(Egyébként nem szeretném megtartani a babát, ezért szemrehányást sem kérek, hogy miért nem védekeztünk párommal, stb mert nem tud senki semmit, és nem akarok magyarázkodni)Lényeg a lényeg:Normális eljárás ez??Émelygés, mellfeszülés, fáradékonyság van.A doki azt mondta várjuk meg a spontán vetélést..Nem lehet ebből baj??

2017. ápr. 6. 16:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez normális eljárás, nem baj, egyáltalán nem baj, ha magától megindul, és az sem, ha nem. Általában mindig megvárják, mikor már tuti nem él a baba, 5 hetesen még nem lehet biztosra álltani.
2017. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet baj. 5 hetesen reális, hogy még nincs szívhang, ugyanakkor görcsölgetés és vérzés mellett is élhet még. A dokinak viszont meg kell várnia, hogy éljen (azaz legyen pulzálás), hogy ...

Nyilván, ha örülten görcsölsz, vérzel, be kell menni.

2017. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
És a bevérzés?
2017. ápr. 6. 17:09
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
A bevérzések 75%-a nem okoz vetélést. Nekem egy babám elment mellette, egy maradt.
2017. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
védekeztetek tényleg? akkor hogy a p...ba lettél terhes? felelőtlen vagy ennyi idősen lehetne több eszed is. és még te támadsz. más örülne ha teherbe esne,te meg úgy beszélsz a mgazatodról mint egy darab húsról. szégyeld magad
2017. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

A kérdező mindenkinek a válaszát (aki neki nem tetszik) itt automatikusan kitörölteti?


Gratula.

2017. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarod megrartani nem tokmindegy?
2017. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Jah.


Azt elfelejtettük, hogy manapság egy gyerek 4 hetesen a méhfalba beágyazódva, csak egy gumicukor.

Fogyóeszköz, ha úgy tetszik, nem rágódunk rajta, mert nem finom.

(bocs, hogy erősen fogalmaztam) - csak fel vagyok háborodva.

Vagy a szülői, vagy az iskolai felvilágosítással van a baj?


Mert amit itt olvasok a kérdezőtől, ...

2017. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem toroltettem senki hozzaszolasat, bocsika!Arrol nem en tehetek, h vkinek nem jon ossze a terhesseg.Akkor elmeselem rovidke tortenetemet a nagyon okosoknak

Gilbert szindromam van RGO nem szedhetek fogamzasgatlot.Ha erdekel miert, olvass utana!Spiralom volt fent, de begyulladtam tole!Komoly problemaim lehettek volna, ha nem szedik le!Ovszerben nem biztam, mert volt ra pelda, h kiszakadt (szerencsere nem lettem terhes akkor)Szoval nem maradt mas, mint a pharmatex huvelykrem, melle biztos ami biztos, meg megszakitasos aktus!Hat ennyit ert a krem...hogy most itt teszem fel a szros kerdesemet, es feltem a szros eletemet..sorry.De biztos humanusabb lennek, ha zaciba adnam a szerencsetlen csecsemot, vagy esetleg meggyilkolnam..ugye?Kedves okoskodok.Az ertelmes valasziroknak koszonom a valaszat.Az iditak meg..mindegy..hagyjuk

2017. ápr. 7. 16:06
 10/25 A kérdező kommentje:
Jaah es ha szerintetetk ezekutan felelossegteljes dolog lenne megszulni a babat egy olyan embernek, akivel 3honapja vagyok egyutt, es az utolso vitatkozaskor konkretan a magzat, es az en halalomat kivanta, akkor okos ugyes gondolkodas modban vagytok!!Nem ertem ha valaki nem tudja a hatteret a dolgoknak, az miert dumal bele barmibe is???
2017. ápr. 7. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!