Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Talán nem is él a magzat és...

Talán nem is él a magzat és jövőhéten menjek vissza?

Figyelt kérdés
Milyen eljárás ez?5hetes terhes vagyok.Szívcső vagy vmi ilyesmit nem észlelt az ultrahangon az orvos, illetve bevérzést is észlelt..Közölte nem biztos, de lehet hogy már nem él.Szoktam gyakran görcsölgetni, múlthéten véreztem is.Felhívtam a nőgyógyászom, és közölte ez nem feltétlen jelent vetélést.(Egyébként nem szeretném megtartani a babát, ezért szemrehányást sem kérek, hogy miért nem védekeztünk párommal, stb mert nem tud senki semmit, és nem akarok magyarázkodni)Lényeg a lényeg:Normális eljárás ez??Émelygés, mellfeszülés, fáradékonyság van.A doki azt mondta várjuk meg a spontán vetélést..Nem lehet ebből baj??

2017. ápr. 6. 16:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Jaah es ha szerintetetk ezekutan felelossegteljes dolog lenne megszulni a babat egy olyan embernek, akivel 3honapja vagyok egyutt, es az utolso vitatkozaskor konkretan a magzat, es az en halalomat kivanta, akkor okos ugyes gondolkodas modban vagytok!!Nem ertem ha valaki nem tudja a hatteret a dolgoknak, az miert dumal bele barmibe is???Utalom az ilyen minden leben kanal embereket
2017. ápr. 7. 16:18
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
A pasit is dobd ki szerintem.
2017. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ezt mar le se mertem irni, hogy azota szakitottam vele (5napja) mert jon a ribi vagyok komment.. 😕
2017. ápr. 7. 16:35
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!
2017. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%

Pl. azt írtam még sokkal, korábban, hogy "menj".


A "hátteret" meg valójában ki ismeri jól?


Egy kapcsolatba úgy belemenni akár szexuűlis sinten is, hogy tudod a saját és a partnered dolgait.


Most erre mit lehet válaszolni?


Húzd rá cigány, csak azért is, ha kell az ingemért is?

Ez nem okoskodás, hanem az, hogy a leírtjaid alapján mindketten azért lettetek sárosak, mert .... x,y, és z miatt beleugrottatok a pcsolyába, miközben tudtátok mit nem kellett volna tenni.


Igazad van kérdező, nem ismert a pontos előzmény.


Ha egy részét leírod ide, - áh ....


Ezt már talán megírták dalban nem is egyszer.

Ne tessék ezt "ítéletnek" venni,inkább tanulságnak.

A betegségeddel (részvétteljesen), javaslom a dokit, de gondolom erre magad is rájöttél.

Okoskodásról szó nincs.

Kérdeztél, ezt a választ tudom rá.

Ne hari, ... kérdeztél itt.

Vagy tanulság, vagy semmi.


https://www.youtube.com/watch?v=K_aiP2FYSXY



Dalszöveg


Zeneszerző: Gál Gábor

Takáts Tamás

Vasvári Béla

Szövegíró: Boros György



Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm,

Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm.

Hiába keféltem, elhagyott a nőm!


Hát akkor... minden jót bébi,

kérlek, ne sírjál!

Hát akkor, minden jót bébi,

kérlek, ne sírjál!

Sírtál volna akkor, mikor elhagytál!


Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm,

Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm.

Hiába keféltem, elhagyott a nőm!


Hát akkor, minden jót bébi,

kérlek, ne sírjál!

Hát akkor, minden jót bébi,

kérlek, ne sírjál!

Sírtál volna akkor, mikor elhagytál!


Hát akkor, minden jót bébi,

kérlek, ne sírjál!

Hát akkor, minden jót bébi,

kérlek, ne sírjál!

Sírtál volna akkor, mikor elhagytál!


Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm,

Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm.

Hiába keféltem, elhagyott a nőm!


Hiába mondtam neki, fényesebbre kefélje,

Hiába mondtam neki, fényesebbre kefélje!

Fényes volt a cipője, azért voltam a nője!


Hát akkooor...

Minden jót bébi,

kérlek, ne sírjál!

Hát akkor, minden jót bébi,

kérlek, ne sírjál!

Sírtál volna akkor, mikor elhagytál!


Hát akkor, minden jót bébi,

kérlek, ne sírjál!

Hát akkor, minden jót bébi,

kérlek, ne sírjál!

Sírtál volna akkor, mikor elhagytál!

2017. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert a krém és az óvszer együtt nem mehetett volna.
2017. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Az óvszernek sokkal jobb a Pearl indexe, mint a Pharmatexnek... Hát, te ezt egy terhesség árán tudtad meg.
2017. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%

borzasztó a modorod, ahogy írsz arról a szegény kis ártatlan életkéről. Nem egy darab párizsiról van szó, hanem a gyerekedről, akkor is, ha nem volt tervezett.

Ha nem vetélsz el, akkor az a baba bizony nagy harcos, de te mégis hajlandó lennél kikapartatni. Értem én, hogy sokszor ez tűnik az egyetlen megoldásnak, de te olyan érzékeztlenül beszélsz róla, mint egy kőtömb.

Remélem időben megszólal a lelkiismereted.

2017. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%
Egyet értek az előttem szólóval. Nem egy darab párizsi. A gyermeked a tiéd, mindegy milyen az apja, ez a helyzet. TE vagy elsősorban érte a felelős, mindig így volt és lesz. Bocsánat azoktól az édesapáktól, akik mellszélességben ott állnak a családjuk mellett. Viszont az anyák nagy része ma is egyedül van a gyermekekre. Ők vállalják. Teszik a mindennapokat. Nincs közöm hozzá, így van. Nem is ítéllek el, de borzasztóan sajnálom a gyermeked és téged is! Minden jót!
2017. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem húscafat, hanem egy elő emberi lény. A szívhang pedig a 7-8 héttől hallható általában. Ha magától emegy a baba, akkor ennyi. Ha viszont megmarad, akkor a Te lelkeden szárad a további sorsa. Te vagy az édesanyja! Én nem foglalkoznék azzal, mit mond az az idióta pasi, legalább is nem tenném a kukába a magatehetetlen gyermekemet miatta (ha ő nem kér belőletek, lelke rajta). Ha megmarad ez a kicsi, akkor egy igazi túlélő. Megérdemli az életet. Nem ismerem a körülményeidet kedves Kérdező, de hidd el, mindig van remény! A szükségben pedig mindig van segítség is! Nincs lehetetlen, csak tehetetlen! Gondold át! Jó egészséget kívánok Nektek!
2017. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!