Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Talán nem is él a magzat és...

Talán nem is él a magzat és jövőhéten menjek vissza?

Figyelt kérdés
Milyen eljárás ez?5hetes terhes vagyok.Szívcső vagy vmi ilyesmit nem észlelt az ultrahangon az orvos, illetve bevérzést is észlelt..Közölte nem biztos, de lehet hogy már nem él.Szoktam gyakran görcsölgetni, múlthéten véreztem is.Felhívtam a nőgyógyászom, és közölte ez nem feltétlen jelent vetélést.(Egyébként nem szeretném megtartani a babát, ezért szemrehányást sem kérek, hogy miért nem védekeztünk párommal, stb mert nem tud senki semmit, és nem akarok magyarázkodni)Lényeg a lényeg:Normális eljárás ez??Émelygés, mellfeszülés, fáradékonyság van.A doki azt mondta várjuk meg a spontán vetélést..Nem lehet ebből baj??

2017. ápr. 6. 16:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%

Ajajjajjj...de besötétedett itt :D Kedves kérdező! A te egészséged a lényeg. 5. héten valóban nem biztos,hogy van szívhang, gondolom a doki is úgy van vele, hogy ha lehet ne kelljen művi úton beavatkozni, hátha megoldja a szervezeted, de azért ne várj a végtelenségig, ha rosszul vagy.

Kedves okoskodók! Eleve lehet, hogy életképtelen az embrió...most akkor vesse le magát a kérdező egy toronyból bánatában? De ha él is...hagy döntse el ezt ő! Nem a ti gyereketeket "gyilkolja" meg...ti ettől annyit szülhettek, amennyit akartok, akár 10. gyerekként a nyomorba, akár 3 hónapos kapcsolatba, vagy akár kizsarolva a párotoktó (ahogy azt sok kapcsolatban látni lehet)... Nyilván jöttök itt azzal, hogy nincs az a körülmény, ami indokol egy abortuszt...ahelyett, hogy azzal lennétek elfoglalva, hogy inkább élhető körülményei legyenek a gyereknek! Jahj de szánnivalók vagytok ti...

2017. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolso kommentelo.Koszonom.Ennel jobban megsem fogalmazhattad volna!Sajnalom ezt a kis babszemet, ami bennem van..Biztos, hogy egy eleten at eszembe fog jutni, hogy gyilkos vagyok.De nem szulhetem meg!Hova??Mire??Hat konyorgom munkahelyem sincsen!Segelyen elek, a szuleimmel lakok egyutt!Felelotlenseg lenne megszulni!Ertsetek mar meg!!!Vagy valaki segit majd eltartani??Anyuek igy is sokat segitenek a kislanyomon, meg rajtam!Meg johogy ilyen jo fejek!Nem akarok ujra felelotlen lenni, mint anno tini koromban!De kovezzetek meg emiatt..
2017. ápr. 9. 15:04
 23/25 anonim ***** válasza:
Erőt kívánok!
2017. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy derogalt az ovszer a kedves parodnak? Nagy duma, hogy nem biztok az ovszer hatasossagaban. Csak epp egy hulyeseg.
2017. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez egy óriási gond, hogy egy-néhány hímtag nem hajlandó gumit húzni, de ha gyerek van a képben a nőt sem félne veszélybe sodorni, csak ne kelljen következményt viselni... Nem mindenki tud ellent mondani az ilyen görényeknek....ettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy egy olyan gyereknek, akit senki nem vár nem kell megszületnie...
2017. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!