Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laparoszkópiás műtét endometri...

Laparoszkópiás műtét endometriózis miatt. Volt valaki, aki utána teherbe esett pedig előtte sokáig próbálkoztak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Engem petefészek cisztával műtöttek, műtét közben derült ki hogy endometriózisom is volt. Előtte próbálkozgattunk olyan 1 évig (de ekkor még nem "komolyan"), utána 1 év kemény próbálkozás és összejött a babóca :) A második babóca pedig 1-2 hónapnyi próba eredménye :)

A dokim anno nagyon örült neki hogy sikerült az első baba, szóval megvolt az esélye hogy nem fog összejönni, de ne aggódj, menni fog nektek is!! :)

2015. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem is műtöttek endometriózis miatt, utána 6 db. GNRH injekciót is kaptam, amivel leállították a ciklusomat. Sok idő volt, de amint véget ért a kúra, kb a 3. hónapban spontán teherbe estem. A műtét előtt majdnem 2 évig próbálkoztunk, szóval neked is biztos sikerülni fog!
2015. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Reménykedünk :)
2015. jan. 22. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!