Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha egyszer veteltem másodjára...

Ha egyszer veteltem másodjára nagyobb az esélye h ujra megtortenik?

Figyelt kérdés

3 honapja veteltem, most sikerult ujra,2 napja teszteltem pozit!


Ti h voltatok?


Remélem jo kategoria nemtudom hova lenne jobb írjam


2017. júl. 9. 17:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Bármi megtörténhet. Egyáltalán nem biztos, hogy most is ez fog történni.

Bár nekem nem volt ilyen, egy terhességem volt, nem volt semmi probléma, viszont az egyik rokonunknak volt egy vetélése, amit a kórházban fejeztek be. Neki azóta 3 terhessége volt, három gyereke van már.:)

2017. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, alapbol nehezen jott ossze a baba. Gyógyszerekkel, furcsa is h ilyen gyorsan sikerult a veteles utan. Nekem nem kellett mutéti befejezés!

:)

Nagyon félek h ő sem marad velünk, mult honapban is pozitivat teszteltem, de masnapra megjott. :(

2017. júl. 9. 17:18
 3/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi volt az ok. Nyilván nem vizsgálták, 1 után nem szokták.
2017. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Orvos szerint nem miattam mert elhalt a terhesseg, es az altalaban azt jelenti h nem volt életképes!
2017. júl. 9. 17:30
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Ezt ne vedd készpénznek, hiszen mindenki más. Én most vagyok harmadszor terhes első babásként. Az első terhességem 2009-ben volt, üres petezsák, műtét. Mivel lett munkám, sokáig nem gondoltunk a babára. 2013 márciusától próbálkoztunk újra, tavaly novemberben estem ismét teherbe. Szívműködés nem volt látható, januárban műtét. Februárban ismét teherbe estem, ma vagyok 20+3 hetes. Van olyan ismerősöm, aki egy műtét után terhes lett, de valamelyiknek nem sikerül. Az elsővel meg annyira nem "foglalkoztam", a másodikat úgy fogtam fel, hogy ő beteg volt, a harmadik pedig élni akar, minden rendben lesz vele. Az a lényeg, légy pozitív, arra kell gondolni, hogy vele minden rendben lesz. Boldog babavárást ☺️
2017. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ha keszpenznek vennék, akkor nem irtam volna ki a kerdest. Csak felek.


Koszi, hogy ezt leírtad☺☺ boldog babavárást

2017. júl. 9. 18:01
 7/21 anonim ***** válasza:
A szövegemre írtam az első mondatot. Én ennél a terhességnél is félek, de tudom, hogy minden rendben lesz. Csak pozitívan 😉
2017. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ertem.:) nem vettem rossz néven amugy sem!

Igyekszem.. csak bár ne kéne koran menni dokihoz. Hisz ilyenkor semmit se latni es csak izgulhatok. De ha mar megyek progiért megnéz a doki.:)

2017. júl. 9. 18:11
 9/21 anonim ***** válasza:

En is igy voltam, mint Te. Veteles, mutet nem volt, 3 honap mulva uj terhesseg. Kaptam progeszteront (az orvosom veteles utani kovetkezo terhessegnel azonnal ad!), most 32 hetes vagyok.


Szoval mindig attol fugg, mi miatt volt a veteles. Egyet lehet megelozni, ha progeszteronhiany miatt volt, az megismetlodhet, ezert sok doki felirja azonnal a kovetkezonel. Kerdezz ra!

2017. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Automatikusan szedem a 3x1 et a pozitív teszt óta, ahogy az orvos javasolta.
2017. júl. 9. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!