Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha egyszer veteltem másodjára...

Ha egyszer veteltem másodjára nagyobb az esélye h ujra megtortenik?

Figyelt kérdés

3 honapja veteltem, most sikerult ujra,2 napja teszteltem pozit!


Ti h voltatok?


Remélem jo kategoria nemtudom hova lenne jobb írjam


2017. júl. 9. 17:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szuper, akkor neked is alapos orvosod van :) Jo egeszseget!
2017. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen es ugy volt h kb 6 hetesen megyek ha nem lesz panaszom. De neha jobban gorcsolok aztan semmi, es ma delelott nagyon halvanyan barnáztam. Eddig sok kremes feher folyasom volt, az a barnázás ota eltűnt, de így kezdődött multkor is.:/ a mai napig meg szinte egyszer sem fajt a hasam. Eleg volt napi 1 magnerot , ma már hármat beszedtem meg ittam is mg pezsitablettát.😔😔😔
2017. júl. 9. 18:41
 13/21 anonim ***** válasza:

Ma delelott barnaztal ?

Na, ez nem jo sajnos, de remeljuk nem lesz gond.

2017. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen sok feher folyasom volt es abban lattam igen halvany.de egyertelmu barna folyast. Azota nem volt semmi..bizakodom. holnap remélem megnyugtat az orvos. Sztem maximálisan nincs veszve. Legalabbis szeretnék bízni benne.:(
2017. júl. 9. 21:48
 15/21 anonim ***** válasza:

Szoritok!

Nekem nem lett gond a barnazasbol, hematoma miatt volt, szepen felszivodott.

2017. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Koszi! Remelem nekem is csak arról lesz szo. Delutan megírom mi volt az orvosnál!
2017. júl. 9. 22:31
 17/21 A kérdező kommentje:
Nemtudta megmondani honnan a barna mert azóta sem volt,de csak kis folyadekot talalt ami szte a pete után maradt (17nappal repedes utan ez h lehet?) Es az is latszik h jobb felol lökődött ki! 9,5mm a mehnyalkahartya ( elvileg ez nem a legjobb..mert ha beagyazodik akk rohamosan vastagszik állítólag, igy mehenkivuli a gyanu es hnap meg szerdan vervétel) :(((
2017. júl. 10. 16:47
 18/21 anonim ***** válasza:
szia! mi lett végül? hogy vagy?
2017. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szia mindjart betoltom a 11.hetet :) 12 hetesen megyek genetikaira. Masfel hete vtam dokinál, akor minden okes volt 😊
2017. aug. 23. 07:03
 20/21 anonim ***** válasza:
jajj de jó!!!! :) nagyon örülök ,h minden jóra fordult! én is ebben a helyzetben leszek, h volt egy korai vetélésem 6 hetesen és majd most próbáljuk újra, és ha pozi a teszt utrot kell szednem. Remélem velem is minden rendben lesz :)
2017. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!