Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megéreztétek, hogy babátok lesz?

Megéreztétek, hogy babátok lesz?

Figyelt kérdés
Vannak nők, akik még a terhességi teszt elvégzése előtt megérzik, hogy babát várnak. Ti mit éreztetek és mennyivel az ovuláció után?

2015. aug. 19. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem velem történik, nem hiszem, de én tényleg megéreztem és rögtön tudtam azt is, hogy fiam lesz.

Annyi volt, hogy egy szeretkezés után jött valami és mondtam a férjemnek, hogy na MOST apa leszel. (korábban ilyen belső sugallat nem volt soha) 10 nap múlva halványan, de pozitív lett a tesztem és biztosan abból az együttlétből.

Azóta már egy éves a kisfiúnk :)


Egyébként fizikailag nyilván nem éreztem még semmit, kb 6 hetesen kezdődött hányás, fáradékonyság, stb., de valahogy lelkileg valami megváltozott. Azóta sem éreztem ilyet.

2015. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem tesztelés előtt pár nappal olyan nyugalom és melegség töltött el,mintha nem is a földön lettem volna. Éreztem,hogy itt valami lesz,egy kolléganőm kérdezte,hogy " na,van már valami?" Én meg mondtam,hogy nem csináltam tesztet,de érzem,hogy sikerült,és csodák csodája,3 nap múlva pozitív lett a tesztem. ☺ egyébként én már ovu után éreztem 4-5 nappal végig görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni.
2015. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már ama bizonyos éjszaka után éreztem, hogy össze fog jönni. A beágyazódáskor is éreztem a hasszurkákat, és olyan más volt, mint addig bármi, hogy tudtam, ez baba lesz tényleg.

Érdekesség: elkezdtem róla többes számban beszélni (én észre sem vettem, a barátnőm hívta fel a figyelmemet rá), és két kicsi jött, ikrek.


A kistesónál nem éreztem meg rögtön, csak a beágyazódáskor éreztem ugyanazt a hasszurkát.


Már nem tudom, ovu után mennyivel volt ez, talán 10 nappal... de min. egy héttel utána.

2015. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kis kedves történeteket. Nagyon várom már, hogy én is átélhessem.
2015. aug. 20. 00:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Már azon az éjszakán éreztem (dec. 13.). Karácsonyi sütés közben és szenteste megszédültem a templomban. Akkor már biztos voltam benne. :) Szilveszter reggelén pozit teszteltem. A napokban szülnék... februárban missed ab lett a vége. :( Az a 9 hét csodás volt, minden terhességi tünet ellenére. Már nagyon várjuk az első babánkat.. sajnos eddig még nem jelenkezett.
2015. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan éreztétek hogy babátok lessz ??vagy csak megérzés volt?? Vagy voltak valamilyen jelek??
2015. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!