Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés esetén meddig...

Spontán vetélés esetén meddig tart a felépülés?

Figyelt kérdés
Kolléganőmnek spontán vetélése volt. Borzasztóan sajnálom őt, viszont 2 hete dolgozom szabadnap nélkül, rohadtul kimerült vagyok, és nincs aki leváltson... Ha ma megműtik, mire kell számítani gyógyulás szempontjából?
2017. aug. 7. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ugy tudom 1-2 nap utana hazaengedik. Aztan mar nem kell igazan fekudnie
2017. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
2 hétre kiirja a doki betegszabira még nekem így volt utána.
2017. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én anno egy hétre kaptam tp-s papírt, de fizikai munkát végeztem. Ha irodai lett volna, előbb mehettem volna.

Kisműtétnek számít a spontán vetélés művi úton történő befejezése.


Tarts ki! Mindjárt könnyebb lesz!

2017. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én irodai munkát végeztem és igy is 2 hetet kaptam. Így sztem kiirjak ennyire. Esetleg ha megpróbálnál vele beszélni hogy 1-1 napra bemenne hogy legyen szabadod? Én teljesen ki voltam készülve lelkileg talán az még rosszabb mint a testi része. Verezgettem még 4-5 napig meg picit görcsölt. Az orvos kímélő eletmódot mondott 2 hétig és további 4 hétig sem emeles sem hazaselet. De ha visszagondolok par napra be tudtam volna menni dolgozni ha muszaly.
2017. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt műtétem. Fizikai munkát végzek, a doki azt mondta, hogy 2-3 nap és mehetek dolgozni. Nem fáj semmim és nem is vérzek már, de kegyetlenül gyengének érzem magam.

Tény, hogy a pszichikai része sokkal nehezebb, de lehet, hogy pont a munka segít elterelni a gondolatokat. Addig is légy türelmes és kitartást. Tudom, hogy ez nem vigasztal, de hidd el a kolléganőd is szívesebb dolgozna, mint a kórházban feküdne (neki is megvan most a saját keresztje)


Amúgy én is teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mennyit illik ilyenkor otthon maradni. 4 napja vagyok táppénzen, a kolléganőim majd' megszakadnak a munkában és jövő héten meg szabira mennék (még januárban kértem ezt a hetet és 8 hónapja nem voltam szabin), de látom rajtuk, hogy már fáradtak és elegük van.

2017. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!