Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Korai spontán vetélés után...

Korai spontán vetélés után (4-5 hetes) van valami tipp, hogy hogyan erősítsem a szervezetem egy újabb de sikeres terhesség kihordására?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt művi befejezés. Kb 8-9 nap alatt kiürült. Mikortól próbálkoztatok élesben és hasznaltatok valami extra segítséget? Méhpempő vagy ilyesmi? Sajnos engem nagyon megviselt mert készültünk rá lelkileg testileg

2017. ápr. 29. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt oktoberben. Kovetkezo honaptol probalkoztunk, a dokim azt mondta az egyhetes veteles utani kontrollvizsgalat utan, hogy szabad az ut. 3 honap mulva ujra terhes lettem, mar 22 hetes vagyok. Semmi extrat nem szedtem, nem ittam, stb.

Kivanok Neked is mielobbi babazast :)

2017. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Gratulálok neked és sok egészséget kívánok. Ugy gondoltam várunk egy ciklust es utánna élesben. Ti egyből probalkoztatok? Vagy mikortól?
2017. ápr. 29. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:
E vitamin es folsav. De valoszinüleg nem tőled eredt a hiba. Hanem maga a baba nem.lett volna életképes. Drukkolok!
2017. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem volt spontán vetélésem, de a doki az Inofolic nevű poritalt javasolta amikor belevágtunk a baba projectbe. Az első baba 3 hónap alatt a második elsőre összejött.
2017. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem ugyanez volt most márciusban.... nagyon megviselt, mert én is úgy éreztem hogy testileg- és lelkileg is felkészültem rá. (3.baba lenne)... most áprilisban is próbálkoztunk, de valami nem stimmel... elég korán elkezdtem vérfoltozni.... femibiont szedek már vagy január óta... bár őszintén most eléggé lebetegedtem, lehet emiatt sem jön össze. Az is baj, hogy folyamatosan figyelem a testem minden rezdülését és úgy érzem belekerültem ugyanabba a szituba, amibe itt sokan, hogy rágörcsöltem...

2017. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, koszonom :)

Mi egybol probalkoztunk utana! Az orvos a veteles utan egy hettel megvizsgalt (addigra elmult a verzes), azt mondta azonnal mehet a probalkozas :))) Meg viccelodtunk is vele, hogy azonnal? O meg nevetve mondta hogy oke addig kimegy a vizsgalobol :)


Sok sikert! Folsavat egyebkent ajanljak, az kell is a babanak.

2017. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Január óta szedek terhes vitamint és a vetélés óta sem hagytam abba. Mar pár éve volt egy méhen kívüli terhességem amit műtét nélkül megúsztam,mert a természet és a testem megoldott. Nagyon szeretnek kisbabat és a barátnőm szerint is túl stresszelek es talán esetleg ez még az én hibám is 😢 Ez nagyon rosszul esett. Hogy ne gondoljak rá??
2017. ápr. 29. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nemrég volt sajnos. Doki 6 hét teljes szünetet és 3 hónap védekezést mondott. Nekem kellett is ennyi idő, míg helyre álltam lelkileg-testileg. E vitamint és folsavat szedek.
2017. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kiránduljatok és járjatok programokra. Az se baj, ha jól elfáradtok aztán csak legyen egy "jóéjt" menet. :)
2017. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most még picikét vérezgetek de mar nagyon hiányzik a párom érintése,szeretése. Ki is találtam,hogy 2-3 het múlva elmegyünk külföldre,jo melegbe,csak mert kell! Nem tudom mi legyen. Felejteni nem tudok. Nem akarok ra görcsölni
2017. ápr. 29. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!