El fogok vetélni?

Figyelt kérdés
Június 23.-án volt az utolsó menstruációm, pozitívat teszteltem, péntekre lett volna időpont időpontom. Ma viszont bevéreztem nagyon, alvadt sötét vörös vér jött. Nem csináltam semmit, nem emeltem, nem voltam rosszul. Sűrgősségire mentünk, ahol azt mondta a doki hogy 7 hetes vagyok 5mm-es embrió, viszont szívhangot nem talált. 3 nap múlva kell vissza mennem kontrollra. Nagyon félek! Még mindig vérzek most egy kicsit görcsölök is, de lehet azért mert megvizsgált. Nem tudom mi lehetett ez sose voltam így, nem az első terhességem. Bármit csinálhattam terhesség alatt. Az ambuláns lapra azt írta fenyegető vetélés. Lehet hematómám volt? De akkor miért ilyen kicsi? Miért nem volt szivhang? Nem mondott semmit a doki, és gyógyszert sem kaptam :(

2017. aug. 28. 21:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most is "kiesett valami" görcsöl a hasam este óta de nem olyan nagy görcs mint ahogy elmondták. Vérezni már nem annyira vérzek. Nagyon messze van még csütörtök:((((
2017. aug. 29. 15:17
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnàlom, de szerintem készülj a legrosszabbra. Darabos vérzés sajnos erősen vetélésgyanús. Emellé a pici kora, és mérete sem stimmelt :(
2017. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak riogatni de ez nem jól hangzik.Én 8 hetesen veszítettem el a babát.Elkezdtem görcsölni és alvadékos friss vér jeletkezett.Erősebb görcseim voltak mint menstruáció alatt.Itt már tudtam hogy baj van.Az babát látták uh-n és csak 5 mm-es volt szívhang semmi :( Szokott vérzés jelentkezni a terhesség alatt de az "csekély" mennyiségű.Na ez nem olyan volt :(
2017. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a baba spontán távozott
2017. szept. 6. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!