El fogok vetélni?

Figyelt kérdés
Egy hete pozitivat teszteltem, a nem vart napjan. Volt mellfajdalmam is ami mostanra mar csokkent. Illetve tegnap kezdott barna folyasom amivel rogton mentem dokihoz aki azt mondta vizsgalat utan h terhesseg gyanujat latja es felritkulast a mehben de a babat meg nem. Nem adott semmilyen gyogyszert hiszen nem adjatja csak ugy ha nem biztos a terhesseg. Ma megint barnaztam tobbet mint tegnap. Alapbol barnazok mensi elott par napig de most ez mi?? Nem akarom elvesziteni a babat mert sztem terhes vagyok, es sirva jottem ma haza munkabol de orvoshoz hiaba megyek ha nem lat semmit mert gondolom meg korai denem ad gyogyszert se semmit mivel ugymond mire adjon.. mit csinaljak??
2017. febr. 9. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Rohanj el egy magánlaborba, csináltass hcg vizsgálatot (kb. 3000 Ft), és ha van hcg, az azt jelenti, terhes vagy. Utána fel KELL írniuk a gyógyszert. Ja, és sürgősen keress egy másik orvost...
2017. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hol van ilyen maganlabor? Es mennyi ido meg kimutatjak, hogy valoban van terhesseg?akinel voltam csak sos be mentem mert eppen o volt az sztk ban
2017. febr. 9. 17:06
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Pl Medicover.

Egyetertek elsovel! Ha terhes vagy, progrszteron potlas megmenthet.

2017. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem lehet csak ugy menni a

Medicoverbe most hivtam oket , orvostol kell beutalno a laborba es ugy lehet menni

2017. febr. 9. 17:27
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Én is így jártam, de én harcias voltam!!! Nem jöttem el progeszteron nélkül! Barnáztam, rohantam az ügyeletre, nem látott semmit (persze mivel még akkor lett szinte pozitív a tesztem). Kért béta HCG vizsgálatot vérből, ami kimutatta, hogy terhes vagyok, de még nagyon alacsony volt, azaz korai terhesség. Mondta, hogy nem ad progeszteronpótlást, mert lehet elhalt a terhesség. Mire én közöltem vele, hogy értse meg, hogy nem kötekedni szeretnék, de engem megnyugtatna, ha felírná. Nem tudott megnyugtatni, mindenre kontráztam, mire nagy kegyesen a kezembe nyomta a receptet. Én sem vagyok ilyen, de éreztem, hogy ha nem állok ki magamért, akkor ő simán hazaküld. Megéri ilyen esetben harciasabbnak, rámenősebbnek lenni, mert száj húzogatva írja fel nagyon sok orvos. Szóval sztem indulj most az ügyeletre, mond meg, hogy erősebb a barnázás, itt a teszted, pozitav, írjanak fel progeszteront, mert érzed, hogy azzal van a gond. Ha kell hazudj, hogy a nőgyógyászoddal pont folyamatban van egy ilyen vizsgálat, mert el akart küldeni ilyen vizsgálatra, mert gyanús volt neki is a barnázás menzesz előtt. Pont következő hónapra beszéltétek meg, csak terhes lettél. Én is név szerint mondtam a nődokim, hogy megbeszéltük, hogy pozitív teszt esetén rohanok az ügyletre progeszteronért, mert volt már egy vetélésem. A csillagokat lehazudtam volna az égről, csak írják fel!
2017. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezt mondta, mire adjon... Akkor meg ragaszkodj, hogy kérjen béta HCG vizsgálatot. Nekem akkor még éjszaka megcsinálták!
2017. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kert hcg vizsgalatot vizelettel de haaaat az is amire kesz lesz azt mondta tegnap raer jovo heten mennem de sztem reggel elviszem a vizeletet leadoma a laborba az is mire kesz lesz na nem tudom az a lenyeg belehalt volna ha felirja a gyogyszert??? Komoylan hat olyankkat irtatok h mindenkinek kuzdeni kell egy sz*ros gyogyszerert az eszem megall!!
2017. febr. 9. 18:01
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]


Azt írják, nem kell beutaló. Próbáld őket. Mondjuk már elég késő van, de szerintem holnap ez lezavarható.

2017. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, harcolni. Pedig ártani nem árt, ha meg ez a baj, akkor nagyon sok múlik rajta. Én sem értem... Tényleg harcolj érte! Kívánom a legjobbakat!!!
2017. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Bocsi lányok, de a hcg akkor is termelődik, ha méhen kívüli! ezért nem kaptál progit, mert ha az, és úgy probáljátok megtartani szörnyű következményekkel járhat!

Szerintem nálad a felritkulásból következtetve nem az, de lelkiismeretes doki míg nem biztos, h bent a baba nem ad utrot!

2017. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!