Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy el fogok vetelni?

Lehet, hogy el fogok vetelni?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6 hetes, es ma voltam eloszor uh-n. Egyelore minden a papirforma szerint alakult, 21mm-es petezsakban 4 mm-es embriokezdemeny lathato, szivpulzalassal, teht minden a koranak megfelelo, aminek nagyon orulnom kene, de nagyon aggaszt a kovetkezo dolog: minimalis hasi folyadekot latott a doki, amirol nem tudott nyilatkozni, hogy mi lehet az, illetve annyit mondott, hogy lehet hogy majd kifolyik (??????), de lehet hogy kicsit gorcsolni fogok, esetleg megjon. Ugy tudom a hasi folyadek mehenkivuli terhesseg eseten all fenn, ami nalam ugye ki is zarhato, vagy abban az esetben ha kozeledik a mensi. Elofordulhat, hogy mindannak ellenere, hogy eddig minden rendben volt, elvetelek??? Nagyon aggodom!
2013. jan. 9. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj semmin, pozitív gondolatok! Ne gyárts problémát ott, ahol nincs.
2013. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 derko340 ***** válasza:

Először is nyugodj meg az a legfontosabb.A pozitív dolgokat erősítsd ne a rosszra gondolj.Menj el egy másik orvoshoz kérdezd meg ő mit mond! Nagyon sokan vannak olyanok akiknek a terhességük alatt is megjön, kihordják a babát.Kicsi még a terhesség.

Jó babavárást!

2013. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem mondták, hogy van valami ott, de kifolyt :)

Persze tiszta ideg voltam, az első 12 hétben sokszor volt pecsételő vérzésem. Aztán a sokadik doki nyugtatott meg, aki mondta, hogy valószínű vérömleny volt a beágyazódás miatt, és az ürült ki.

De az is igaz, hogy van olyan, akinek a 9 hónapban végig megjön...az mondjuk elég nagy szívás, de van ilyen :)))

Szóval csak pozitívan, minden rendben lesz!!!!

2013. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!