Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Cickafarkfű tea vetélés...

Cickafarkfű tea vetélés "elősegítésére"? (8. hétben elhalt terhességről van szó)

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdai UH-n derült ki, hogy már nincs szívhangja az addig jól fejlődő babámnak. (Tervezett baba volt.) Azóta olvasgattam sokat a témában és szinte mindenhol azt olvastam, hogy a terhesség elhalásának kiderülése után kb. 2-3 nappal már be is fejezték műtéttel a terhességet. Az én orvosom ezek szerint nem annyira műtét párti. Rá 1 hétre most szerdán elkezdtem vérezni, így ismét felkerestem az orvosomat. Megvizsgált, megnézett UH-val már a petezsák is összeesett így azzal engedett haza, hogy hamarosan már mindennek távoznia kell. Így most csak a várakozás maradt.. Olvastam a cickafarkról hogy vetélést okoz, kiváncsi lennék, hogy valóban így van e, tényleg kitisztítja annyira a méhet hogy nem lenne szükség utólagos müvi befejezésre? Mivel jelenleg csak a várakozás maradt gondoltam kipróbálom, de felelősségteljes felnőtt lévén és 2 kislány édesanyjaként kárt azért nem szeretnék okozni magamban ha már sajnos így alakult a helyzet, és gyermeket is szeretnék még így idáig nem mertem. Van valakinek bármilyen tapasztalata a cickafarkfűvel kapcsolatban ami a segítségemre lehetne?
2017. szept. 1. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
a cickafark pont a megtermékenyülést segíti elő
2017. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de csak az ovulációig lehet inni peteérés után már nem szabad.
2017. szept. 1. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Eszedbe ne jusson!

Volt missed abom sajnos. Mikor megindult a vetélés, sajnos nem ürült ki minden. Ehhez képest egy fél órán belül hihetetlen mennyiségű vér ömlött belőlem.


Mensi előtt sikerült felrázni. Arra ittam cickafark teát. Úgy jött meg (időben, nem hozta előre egy picit se), hogy nagyon erős görcseim voltak, és elöntött a vér hirtelen, hogy a pizsama a lábszárig elázott. (Jó, hogy otthon történt, nem pl munkahelyen...)


Most tedd össze a kettőt! El fogsz vérezni!

Ha kellett volna bármi, ami rásegít, akkor ad a doki gyógyszert. Nem véletlenül nem adott!!!


Nem szabad gyógynövényekkel ész nélkül kísérletezni, attól, hogy recept nélkül kapható és természetes, még nagyon is tud ártani, ha rosszul használják!

2017. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második! Köszönöm szépen a válaszod, igen a félelem nagyobb bennem ,hogy kárt okozok magamban mint a kisérletezési kedv. Csak iszonyú lelki teher ez a várakozás is.
2017. szept. 1. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy műtéti befejezés lesz a vége. Várakozás helyett inkább keress fel egy másik orvost. Egy délelőtt alatt túlesel az egészen, fájdalom nélkül.
2017. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz szerintem is, utána talán lelkileg is könnyebb lesz, ha már túl vagy rajta.
2017. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem nagyon válogathatok az orvosok között. Jelenleg a legjobbhoz járok (magán úton) aki a városban elérhető. Ő is Pestről jár ide rendelni. Nem vagyok a műtét ellen sőt jobb is lenne.. De biztos volt oka az orvosnak arra, hogy azt mondta várjunk,

gondolom nem akar nekem rosszat csak úgy. Csak a várakozási idő "felgyorsitása" miatt gondoltam a teára. De szerdáig ha nem indul már el valami (akkor kell visszamennem ellenőrzésre) akkor ragaszkodni fogok a műtéthez. Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

2017. szept. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!