Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A meg nem született babátok...

Theressita kérdése:

A meg nem született babátok elveszítése után megtartottátok a ultrahang-képeket?

Figyelt kérdés
Ha igen, hová tettétek? Ha nem, egyszerűen eldobtátok vagy esetleg egy különleges helyre vittétek?

2017. aug. 28. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerencsére nem vagyunk ilyen helyzetben, de biztosan megtartanám. Érzem, ahogy mozog, látom, ahogy mozog, kommunikálunk, szeretjük. Nem tudnám semmissé tenni a rá utaló "nyomokat".
2017. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem dobtam ki. A leletgyűjtő mappában vannak annak a terhességnek a leletileivel együtt. A tesztet viszont kidobtam egy idő után, az máshol volt. A régi orvosi papírok között van maga a mappa, nem különleges helyen. 23 hetesek voltak az ikrek.
2017. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokáig tartogattam, de egyik nap mikor a kezembe akadt, mérgemben összetéptem és kidobtam. :(
2017. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Számomra ez természetes, hogy igen. Ott vannak egy szép kis dobozban még a utolsó uh lelet is "elhalt magzat" szöveggel..., a kismama fotózás képei, a világoskék hadpant
2017. aug. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
... haspánt a fotózásról, az UH képe (gyönyörű pufi arcú kisfiú volt), halálosan imádom a mai napig... 37 hetesen hagyott itt, a mai napig nem tudtam helyretenni... Talán sohasem fogom... pedig masodik gyerek volt, és azóta született még két kicsi...
2017. aug. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom! :-(
2017. aug. 29. 08:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Elektronikusan voltak meg a képek, de nem kerültek át stick-re. Kinyomtatott kép talán kettő volt és úgy emlékszem, hogy beleraktam abba a mappába, amelybe bekerült minden papírunk, az Ő eredményei és az enyémek. Kicsi emlékek, a terhességi kiskönyv. Aztán amikor elveszítettem Őt, ezt a mappát minden ruhámmal és mindennel együtt ami arra emlékeztetett, hogy vártam Őt odaadtam édesanyámnak, azzal, hogy nem szeretném ezeket a dolgokat többet látni. Ez lassan négy éve volt. A tárgyakat el lehet tenni, de a képeket a fejedből nem tudod kitörölni. Kép nélkül is látom magam előtt az arcát, teljesen pontosan. Gyönyörű gyermek volt a kicsi Anagyalvirágom. 20 hetesen veszítettem el.
2017. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elégettem őket fehér gyertyával.


Hiszek az ilyen dolgokban, nekem ez a kis "búcsúszertartás" segített továbblépni.

2017. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első missed ab után megtartottam, a második után gyertyát gyújtottam mindkettőért és közben elégettem az uh fotókat. Elbúcsúztam tőlük, majd valamikor máskor remélem találkoznak még a lelkeink, de úgy néz ki nem most jött el az ideje. Nagyon nehéz volt elengedni, azóta is sokat gondolok rájuk, a szívemben őrzöm őket. :(

Most megint babát várok. :)

2017. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem dobtam ki a képeket, ahogyan az elvesztett terhességem többi leletét sem. Egy külön mappában vannak a terhesség megállapításáról szóló ambuláns laptól kezdve a boncolási jegyzőköynvig. A kislányom a terhesség 34. hetében született halva. A róla szóló mappaát eltettem emlékbe. És ő maga nagyon hiányzik a mai napig, holott azóta már megszülettek a kistestvérei.
2017. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!