Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért nem tudok túllépni?

Miért nem tudok túllépni?

Figyelt kérdés
Május elején volt egy missed ab műtétem. 9 hetes Kisbabámat veszítettem el. Van 2 gyönyörű Gyermekem, akikért végtelenül hálás vagyok, de mégsem tudom magam túltenni ezen a veszteségen.Ahogy telik az idő, egyre csak rosszabb.Minden nap sírok miatta.A férjem hallani sem akar másik babáról, neki elég a meglévők.Én viszont nagyon vágyom még egy kisbabára.A férjem elutasító magatartása nagyon fáj és kiábrándít. Van/volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan oldódott meg? Mit tennének a helyemben?
2017. szept. 24. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjed is a gyász miatt elutasító, gondolom együtt szerettétek volna ezt a kisbabát. Én a helyedben mindenképp várnék addig a következővel, amíg mindkettőnk lelke rendbe nem jön, mert nem fogjátok tudni úgy szeretni a 4. babát, amíg a harmadikat látjátok bele.
2017. szept. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Biztosan igazad van, de nagyon nehéz. Főleg, mert hamarosan betöltöm a 35-öt...
2017. szept. 25. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem "csak" egy kémiai terhességem van éppen lezajlóban (egyre halványodó tesztek, csökkenő hcg), de még ez is nagyon megvisel, úgyhogy egy 9 hetes magzat elvesztése biztosan sokkal nagyobb csapás. Nekem van már egy babám (1 éves), most szeretnénk másodikat, ez a második próbálozós hónap. Egyetértek az előző válaszolóval, valószínűleg a férjed így dolgozza föl a babátok elvesztését. A testvéremnek az első terhességekor volt ugyanez, és tapasztalatból mondom, csak a következő terhesség segített teljesen feldolgozni (3 hónap múlva rá), azóta már a második babát várja gond nélkül. Ő azt mondta, amikor megszületett az első kisbabája (a vetélés utáni terhességből), hogy ha nincs a vetélés, akkor ez a kisfia nem születik meg. Lehet, hogy ez furán hangzik, de ez tényleg valódi vigaszt tud nyújtani. Szóval, szerintem érdemes lenne egy kis idő elteltével beszélgetned erről a férjeddel, hogy egy követező baba hamar begyógyítaná a sebeket, amit ez a vetélés okozott. Nem mondom, hogy anélkül nem fog menni, hiszen az idő sokmindenre gyógyír, de sokat segítene.

A korod miatt pedig ne aggódj, én 37 évesen szültem az elsőt, most vagyok 38 és mint leírtam, próbálkozunk a testvérrel, szóval ha engem kérdezel, nem vagy idős a babavállaláshoz :-)

2017. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Sok erőt és kitartást kívánok Neked, és szívből kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a Kistestvér!:)

Nagyon elszomorít, hogy igazából ez az egyetlen, pedig a leglényegesebb dolog, amiben nem értünk egyet a férjemmel. :(

2017. szept. 30. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!