Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mindig olyan történeteket...

Mindig olyan történeteket olvasok itt, hogy vetélés után újra terhesek lettek. Vannak itt olyanok, akiknél ez nem így történt?

Figyelt kérdés
Én 2 éve vetéltem el, és azóta sem esek teherbe.. Aki ugyanígy van, volt, az hogyan éli meg.. Engem nincs ami vigasztaljon..
2017. okt. 1. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is fog semmi vigasztalni szerintem, csak ha sikerül teherbe esni. Utána meg rettegni fogsz a vetéléstől. Ez az én véleményem. Max az érzelmek intenzitàsa vàltozó az embereknél. Nekem is így volt.
2017. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vigasztal semmi....veteles méhen kívüli terhesség amin túl vagyok. 4 év várakozás...es az eredmény egy jó nagy semmi....teljesen ki vagyok...
2017. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem rosszabb újra teherbe esni és aztán újra elvetélni, mintha nem esnék teherbe. Bár tény, hogy minden teherbeesésnél ott van a remény, hogy megmarad, de aztán nagyobb csalódás, ha mégse. Én 3x vetéltem el.
2017. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én júniusban veszítettem el egy 6hetest *.* Most 7hetes az új! És minden bizonnyal stabil...igazi hányingeres egész nap fetrengos.

Bár még messze a 12.het és bármi lehet de most érzem h megmarad.


Legutóbb az 11hos babamtol vírusfertőzést kaptam el, emiatt nem fejlődhetett jól

2017. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!