Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy vetélés meddig tart?...

Egy vetélés meddig tart? HOnnan tudom, hogy nem kell kórházba mennem?

Figyelt kérdés
Október 23.-án sürgősségire kellett mennem, mert rózsaszínes folyásom volt, és mensi szerű fájdalom. Az orvos megnézte UH-val és nem látott semmit, pedig előtte egy héttel már volt petezsák. Azt mondta olyan lesz mint amikor megjön a menzeszem. Hát ma szerda van, de azóta sem vérzek jobban. Rózsaszínes nyák távozik. Van bent betét, de elég lenne tisztasági is. Amikor wc-zek mindegy hogy kicsi vagy nagy dolog, utána ha megtörlöm akkor van nyák, rózsaszínes hol sötétebb, hol világosabb. Meddig tart ez? Honnan tudom, hogy nem kell művileg befejezni? Nem fáj jobban, mint egy menzesz, de olvastam, hogy ha nem távozik minden, akkor lehet baj. Okt.17-én 5 mm petezsák volt, okt.23--án meg semmi. Felszívódott, vagy hogy van ez?
2017. okt. 25. 13:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, az lemaradt, hogy október 23-án 5+3 hetes voltam.
2017. okt. 25. 13:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta kontroll ezek eseten azonnal:

Ha 8 napnál tovább vérzek,ha gorcsolok erosen(amugy kisebb gorcsokre hasfajasra semmit sem.szabad beszedni ilyenkor mert gyengiti a mehosszehuzodasokag es nem tudsz kitisztulni)

Ha tul keveset vérzek

Ha lázas leszek vagy ráz a hideg/hányok

Amugy meg kontroll 11 nap múlva mindenképpen.

Nalam igy volt

2017. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Felszívódhatott sajnos, de általában visszahívnak ilyen esetekben egy hét, vagy 10 nap után kontrollra. Ha nem hívtak be, akkor menj magadtól, lehetőség szerint másik orvoshoz, akár magánba. Sajnálom.
2017. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
77%
Én szeptember 24-én vetéltem el pontosabban 4 és fél hetesen látott valamit a doki azt mondta még pici a baba, majd közben volt barnás folyásom arra kaptam gyógyszert és pihennem kellett, mikor mentem legközelebb ultrahangra előtte való este már vér távozott szóval tudtam,hogy baj van ,mentem másnap és már nem volt csak a petezsák, azt mondta,hogy mivel már beindult a vetélés megvárhatjuk,hogy természetesen távozzon. Közben megszűntek a folyásaim. Majd most ebben a hónapban 19-én megjött csütörtök hajnalban de olyan görcseim voltak és darabos vérzés, akkor tisztultam ki teljesen, tegnap voltam az orvosnál semmit nem lát, minden visszaállt a régibe szépen kitisztultam. És a vérzésem tegnap múlt el. Azt hogy megtudd, hogy nem kell műtét orvos megtudja mondani ha visszamész hozzá.
2017. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mi történt veled kérdező? Voltál orvosnál azóta?
2017. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedden voltan másik dokinál. Ez 1 héttel a kórházi "látogatás" után volt. Azt mondta a doki, hogy ő úgy látja teljesen kiürült. Túl sok vérzésem nem volt, tisztasági betét is elég lett volna, bár 7 napig tartott. Fájdalmaim se voltak túlzottan. Kibírható volt. 1 nap volt amikor alvadt vér is távozott, akkor kellet csak sima eü. Betét. Azt mondta a doki 3 hónapig védekezzünk, de sok helyen olvasom hogy bem veárják meg a 3-at. Majd ahogy alakul :) azt is mondta, hogy ilyen pici korban még azért szívódik fel, mert valamilyen kromoszómarendellenesség lép fel.
2017. nov. 2. 12:19
 7/8 anonim válasza:
Értem, sajnálom,hogy Neked is túl kellett ezen esned. Nekem is azt mondta az orvosom,hogy már próbálkozhatunk de én nem érzem még magamat felkészültnek ehhez, szóval mondtam,hogy ezt az évet már meghagyom,hogy hadd erősödjek mind lelkileg és fizikailag. Te is fogod biztos érezni mikor érzed magad felkészültnek. Sok sikert!!
2017. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo nekunk egy ciklust javasolt a dokim. Azt kihagytuk aztan azonnal jott a baba. Ha nincs mutet nem kell varni 1ciklusnal tobbet , nincs ertelme szinte. Sot jo veteles utan 6 hón belul teherbe esni :)
2017. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!