Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Október 23-án "vetéltem"...

Október 23-án "vetéltem" el.5+3 hetes voltam. Többi lent?

Figyelt kérdés
A kórházban nem kellett bent maradnom, csak annyit mondtak, nem látnak babát meg fog jönni.6-7 napig pecsételgettem. Fájdalmam se nagyon volt. Kedden Voltam kontrollon, azt mondták teljesen kitisztult, bár nem volt valami meggyőző a doki, nagyon sokáig nézegetett hasi UH-gal.30-án múlt el a pecsételés. Ma egy kis barnás folt volt a wc papíron. A teszt még mindíg erős pozi. Mi lehet? Mensinek mikor kellene megjönnie?
2017. nov. 4. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha erős pozi, akkor szerintem baba van. En a helyedben elmennék egy magán dokihoz. Ilyen kis terhesseget, egyebkent is hüvelyi uhval jobban meg tudnak állapítani mint hasival. Amikor en veteltem el 6 hetesen napról napra sokkal halványabb volt a tesztem. Erős pozi tuti nem volt. És erősen vereztem kb 8 napig is talán.
2017. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudnál felrakni 1 friss tesztet?
2017. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én bementem a kórházba reggel i órakor vérzéssel. Mondtam hogy full pozitív a tesztem. Megvizsgáltak. Azt mondták nem látnak semmit. Műtét mert méhen kívüli. Kérdeztem ha nem látnak semmit mit akarnak műteni? A főorvos enyhe formasággal hozzám vágta hogy maga az orvosi vagy Én? Ha azt mondom műtét akkor műtét. Menjen az osztályra felveszik és megy a műtőbe. Na én azzal a lendülettel elmentem du 5 órára kaptam magam dokihoz időpontot. Ott volt a kislányom. 5+6 napos voltam. Dobogott a szíve....Én meg után a 12.hétig vérezgette. Semmi baj nem lett. Én nem hagynám ezt annyiban.
2017. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok tesztet, most nincs itthon sajnos. Reggel veszek és feltöltöm. Köszi a válaszokat.
2017. nov. 5. 12:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Délután óta barna pecsételő vérzésem van. Két orvos nézett meg. Mind a kettő hasi UH-gal. Egyik 23-án, másik 31-én. Méhen kívülit észre vették volna?
2017. nov. 5. 20:38
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez a mai tesztem. Nem első vizeletből van.

[link]

2017. nov. 6. 09:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én biztosra állítom, hogy ott a babád. :) magándokit javaslok még mindig. Hasi uh gyenge korai terhességhez. Kolléganőmnek volt mehen kívüli terhessége, de azt a teszt nem mutatta ki. Egy másik kérdesnél is megírtad a törteneted, ott is többen tanácsolták, hogy keress dokit. Ne kockáztass. Ha van 10000 forintot szánd rá egy normálos dokira. Ír fel gyógyszert, hogy megmaradhasson a baba. Meg tuti táppénzre vesz de a baba fontosabb.
2017. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Elmentél újra orvoshoz? Nagyon erős pozitív a teszted, szerintem van ott valaki.

Írd meg, hogy mi újság! 😊

2017. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a választ. Ma reggelre a pecsételésből átázott betét lett, úgyhogy szerintem ez a vérzés amit "vártam". A mellem se feszül már, nem is érzem ha hozzá érek, úgyhogy szerintem ez után kell tesztelnem. A hasam is úgy fáj (inkább szurkál icipiciket) mint amikor mensizek. Köszi mindenkinek még egyszer!
2017. nov. 7. 10:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Mi újság hogy áll a vérzés? Én vezessél mentemkorhazba eros tesztem volt. Nekem hematoma verzett. Nem mesz el masik orvoshoz is? Hátha ott a bába?
2017. nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!