Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Holnap missed ab műtétem...

Holnap missed ab műtétem lesz. Nagyon félek! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Néhány napja pozitívat teszteltem és a terhesség tünetei is megvoltak előtte kb 1 hétig (hányás, émelygés, fáradtság) Másnap kivizsgáltak és kiderült, hogy elhalt a magzat. Holnap műtenek, de nagyon félek. A terhesség tünetei is elmúltak mostanra. Helyette levertség, sírógörcsök lettek úrrá rajtam, görcsölök, fáj a hátam, és folyamatosan fura, ammóniaszerű szagot érzek az orromban..a vérzés nem indult még be. Nem tudom hogy mitől félek igazán, lehet, hogy csak jólesne pár nyugtató szó.
2017. dec. 10. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Minden rendben lesz, kitartás. Gondolj arra, hogy lesz majd szép kisbabád, csak türelmesnek kell lenni.
2017. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom!! Nyugodj meg a műtét nem fájdalmas,inkább a lelki fájdalom lesz az,ami rossz lesz.. És ahogy az előttem szóló írta, lesz szép kisbabád,és ő valamennyire begyogyitja a sebeket. Sajnos a magzatot nem volt életképes ezek szerint. Kitartást és erőt kívánok a holnapi naphoz!!!! ❤
2017. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatot nem tudok, de ne fojtsd vissza, ha jól esik sírd ki magad!

Sajnálom.

2017. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga a műtét fájdalom mentes, 15 perc, utána sincs különösebb fájdalom. Altatásban csinálják az egészet.

Még aznap hazamehetsz.

Ha nincs semmi gond a kontrollon, lehet rögtön újra próbálkozni. Ilyenkor könnyebben megtapad. ;)

Nekem most 6 hónapos a kincsem. :)

2017. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, rutinműtét. Elalszol, 15 perc múlva kész is. Max egy kis menzesszerű görcs lesz, de még lehet az sem.

És ettől még lehet babád, ne aggódj:)

2017. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete volt missed ab műtétem. Testileg nem annyira viselt meg, pár napig véreztem és görcsöltem utána, lelkileg viszont nem volt könnyű, de pár nap elteltével sokkal jobban voltam, mostanra pedig tudok újra pozitívan a jövőbe tekinteni. Haggy magadnak időt feldolgozni a történteket, elengedni ezt a terhességet, meglátod, legközelebb minden rendben lesz.
2017. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat!

Próbálok nem keseredni..

Ami viszont érdekelne még, hogy a branült a műtét után még sokáig bennehagyják a bőrben?

Tudom, hogy ez legyen a legkisebb gondom, de tavasszal kaptam infúziót és alig bírtam elviselni..miután lecsöpögött még két órát bennem hagyták és majd megőrültem. Ez is ilyen?

2017. dec. 10. 22:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt nekem is sajnos bent hagyták ameddig haza nem mehettem, engem is nagyon zavart.

Ahogy írják a műtét csak 15 perc, nem érzel fájdalmat.

Fel a fejjel, sajnos ilyen előfordul! :(

2017. dec. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elhalt? Nem akarlak ijesztgetni, de nagyon sok esetet olvastam mar, mikor a doki kiirta a mutetet, aztan kiderült, hogy nincs is semmi baj...
2017. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Nekem sajnos két missed ab volt.

Mindkettő előtt volt még egy rutin ultrahang. Ha mégis lesz szívhang, azt észreveszik.

2017. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!