Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Holnap missed ab műtétem...

Holnap missed ab műtétem lesz. Nagyon félek! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Néhány napja pozitívat teszteltem és a terhesség tünetei is megvoltak előtte kb 1 hétig (hányás, émelygés, fáradtság) Másnap kivizsgáltak és kiderült, hogy elhalt a magzat. Holnap műtenek, de nagyon félek. A terhesség tünetei is elmúltak mostanra. Helyette levertség, sírógörcsök lettek úrrá rajtam, görcsölök, fáj a hátam, és folyamatosan fura, ammóniaszerű szagot érzek az orromban..a vérzés nem indult még be. Nem tudom hogy mitől félek igazán, lehet, hogy csak jólesne pár nyugtató szó.
2017. dec. 10. 21:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A branült minden esetben csak hazabocsájtás előtt veszik ki, hogy ha mégis lenne valami komplikáció a posztoperatív megfigyelés alatt, akkor ne kelljen újra bekötni, ez a protokoll.
2017. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!