Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit tegyek ebben az esetben?...

Mit tegyek ebben az esetben? Orvos vagy rendben leszek már?

Figyelt kérdés

Pár napos késés után teszteltem pozitívat. 2 nap múlva elkezdtem enyhén görcsölni, majd vérezni, újra teszteltem, az is pozitív lett, de halványabb. Bementem az ügyeletre (ez múlthét szombat volt), csak egy nővérkéig jutottam, azt mondta ne várjak orvosra, úgysem tudnának mit tenni, ha nem erősen görcsölök és elmúlik a vérzés pár nap múlva, mint egy rendes menszesz nincs gond.

3 napig véreztem erősen, majd enyhült. Ez a 7. nap és még mindig jön ilyen barnás folyás (vér nem), de nem görcsölök.

Meddig nem baj, ha még jön ilyen? Vagy már ez is az?


2018. jún. 2. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy egy nővérke vizsgálat nélkül diagnosztizált és ezzel a tünettel haza küldött?????

Hát menj vissza orvos lásson mindenképpen!

2018. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És hétfő reggel nem az orvos volt az első dolgod?


Nem normális a vérzés terhesen. Vagy vetélés, vagy gyógyszeres kezeléssel megmarad a terhesség.

2018. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Mi múltkor voltunk bent és az ápolónő szerint aki az adatokat felvette ,,piti" dolog semmi komoly, de Ő nem mondhat olyat ,hogy menjünk haza vizsgálatlanul.

Nem is mentünk.

Szerintem az ápolónő nagyon átvágott téged menj el ügyeletre.De lehet, hogy elvetéltél.Progeszteront szoktak ilyenkor adni.

2018. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Abban már nem is reménykedek, hogy megmaradt, rengeteg darabos vérzésem volt. Akkor terveztem visszamenni mikor elmúlik teljesen, de nem akar, megint jött vér.
2018. jún. 2. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Eleg undorito dolog amit muvelt a nover, semmi esetre sem lett volna szabad hagynod magad hogy elhajtson. Mindenkepp ragaszkodnod kellet volna az orvosi konzultaciohoz. Egy nover ne fejtse mar ki a velemenyet es ne allitson fel orvosi diagnozist. Felhaborito!


Sajnos eselyes hogy elveszitetted ezt a terhesseget :( En a te helyedbe egy percet se varnek es azonnal mennek a surgosegire, hogy konzultaljak egy nogyogyaszal. Kivanom a legjobbakat neked kedves kerdezi!

2018. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!