Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Anti D ellenanyag beadasa...

Anti D ellenanyag beadasa utan par perccel eros gorcsoles mitol lehet?

Figyelt kérdés
Eddig tokeletesen jol voltam, szinte semmim nem fajt. Most viszonk kb egy oraja nagyon erosen gorcsolok. Pontosan az ellenanyag beadasa ota.

2018. jún. 27. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha pár perccel utána történt, akkor még ott voltál a kórházban, klinikán miért nem kérdezted meg? szerintem menj vissza az orvoshoz sürgősen ő jobban fogja tudni mint itt bárki. de legalább hívd fel.
2018. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem hogy ha ott van helyben a szakszerű válasz akkor miért itt kérdezősködsz...
2018. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt vagyok meg. De azt mondjak ez a mutet miatt van. Huzodik ossze a mehem stb. 9 hetes voltam.
2018. jún. 27. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazuk van. Véletlen egybeesésnek hívják, semmi köze a kettőnek egymáshoz. Műtét után normális a görcs.
2018. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem tegnap a fonovert,amikor a zarojelentesem vettuk at. Azt mondta a legtobb esetben anti D utan begorcsolnek a nok. Kivetel, ha szinte rogton mutet utan kapjak meg, mert akkor meg kaba az ember, nem nagyon erzi. Ok azert 3 oraval mutet utan adjak, mert volt, aki miutan nagahoz tert kerte az injekciot ujra, nem akarta elhinni, h mar megkapta.
2018. jún. 29. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!