Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit mondjak az ismerősöknek?

Mit mondjak az ismerősöknek?

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy nem él a 11 hetes nagyon várt babánk. Ma fejezik be műszeresen. Mivel még senkinek nem szóltunk, hogy várandós vagyok így most mit mondjak barátoknak, rokonoknak miért fekszem kórházban?
2018. júl. 1. 07:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Itt most nem a hozzánk közel álló emberekre gondolok nyilván
2018. júl. 1. 07:39
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene bármit is mondani? Ha esetleg találkoztál volna valakivel,és ez a sajnálatos eset miatt le kellett mondanod,akkor elég annyi,hogy olyan egészségügyi problémád lépett fel,amit azonnal orvosolni kell.
2018. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért kellene elmondani, hogy kórházban vagy? Nem 1 hetet leszel ott. Aki nincs annyira közel hozzád, hogy a terhességedről tudott volna, az a kórházról sem fog tudni, nem?
2018. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
De honnan tudnák meg?
2018. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell senkinek elmondani, ha valaki ez idö alatt keres, akkor nem érsz rá és ennyi
2018. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ki akarod írni fészbukra? Nem értem a kérdést.
2018. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Hivatalosak voltunk valakikhez és kérdezősködnek. És habár én is azt gondolom hogy semmi közük hozzá, de ezt nem igazán mondhatom válaszként :/
2018. júl. 1. 08:00
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Most jöttem ki a korhazbol. A fonover ismeros volt. O tudta h mire jottem. Nem kellett senkinek sem az orrara kotnom az ott dolgozokon kivul, de ok sem kerdezgettek csak betegfelvetelnel,ami meg nem a tobbi beteg elott zajlott. A fonover meg munkakorebol adodoan sem adhat tovabb infot senkinek,de nem is tudnam rola elkepzelni. Nem hiszem, hogy teged barki faggatni kezdene.
2018. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
AKkor csak annyit mondasz, hogy rosszul lettél és orvoshoz/ügyeletre kellett menni, esetleg, ha nagyon indokolni akarod, akkor benntartottak megfigyelésen a hét végére. HOgy mi bajod volt, azt nem kell említeni és ha netán annyiara bunkó az illetö, hogy tovább kérdezösködik, akkor közlöd, hogy ez enm rá tartozik. (Ha emiatt megsértödik, az az ö baja)
2018. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Kisebb nőgyógyászati gondod miatt leszel bent pár napot, ha ennyit mondasz tuti nem fog senki tovább kérdezősködni.
2018. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!