Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Végig csinálta már valaki otthon?

Végig csinálta már valaki otthon?

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki várjuk meg, hogy beinduljon aztán majd eldöntöm mikor megyek be a kórházba, amikor barabos a vér és már nagyon fáj.

Eddig mindig műtéttel lett befejzve mert nem indult meg magától, persze lehet, hogy ha akkor hónapokig várunk elindul de inkább műtét lett.

Meg ha úgyis a műtő a vége akkor miért jobb megvárni, hogy magától induljon be? Lehet, hogy végig tudom csinálni otthon? Nekem ez elég gyanús


2018. júl. 11. 20:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

8 hetes vagyok de már kb a 6.héten megállt a dolog. Mivel inszemmel lett a terhesség kaptam progeszteront gondolom azért nem indult eddig be a vetélés most azt abbahagytam remélem beindul.

Bár nekem eddig csak 1x indult be, akkor megvizsgátak mondták még megvan irány a műtő.

A másik 2 egyátalán nem akar beindulni simán műtő, most ez remélem magától megy majd és baromi elegem van már ebből.

Van egy kisfiúnk szerettem voltna még egyet de nyilván nem most kéne nyilatkoznom mert iszonyat pipa vagyok. Az ötödik inszemre sikerült egy életképtelen sziámiikreket összehozni, az eszem megáll.

2018. júl. 12. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!