Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Laminária felhelyezés után a...

Laminária felhelyezés után a várakozás óráiban adnak nyugtatót, ha kérek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 14:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kitartást!

Nekem műtét előtti napon tették fel a lamináriát, nem kaptam semmit, nem is kérdeztem, hogy vehetek-e be valamit, de nem is kellett. Olyan szempontból egy fokkal jó volt, hogy nem a kórházba/sztk-ba kellett várakozni.

Másnap reggel kellett befeküdni (egynapos sebészet, sztk-ban), akkor adtak két bogyót, egyik szerintem fájdalomcsillapító volt, a másik passz, lehet nyugtató, mert ketten jelezték, hogy elálmosodtak.

Kérj, a kérésből gond nem lehet, a nővér gondolom tudja, hogy kaphatsz-e. Mindenesetre magadtól ne vegyél be semmit, nehogy gond legyen.

Átérzem a dolgot... parás ember vagyok ilyen szempontból. Én izgatottan zavartnak éreztem magam, minél előbb túl szerettem volna rajta lenni én is.

2018. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogatást, aranyosak vagytok! Iszonyú stresszes napjaim voltak, és senkinek nem kívánom, amin érzelmileg keresztül mentem az elmúlt hétben.

Ma mentem be a műtétre, de szerencsére kiderült, hogy mégsem kell műteni, mert nagyon lecsökkent már a hcg, és azt mondták, hogy az a kicsi szövetdarab, ami még visszamaradt, ki fog jönni a következő vérzéssel. Hatalmas kő esett le a szívemről, bár elég bosszantó, hogy nekem kellett kierőszakolnom, hogy mielőtt befektetnek csinálják már meg a hcg és uh kontrollt, ahogy az a legutóbbi papíromon is szerepelt.

2018. júl. 20. 13:53
 13/13 anonim válasza:
Szia!Nagyon sajnálom,hogy ez történt Veled.Én sajnos 3-szor is átéltem ezt.Mindenképp keress majd valamilyen szakembert,mert ez egy nagy trauma!Pszochológus vagyok,még nekem is elkelt a segítség.Itt privátban is írhatsz,segítek szívesen!Kitartást!2 gyönyörű felnőtt gyerekem van már azóta.Kárpótoltak.
2018. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!