Elvetéltem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagyok, barátommal több mint fél éve voltunk együtt, amikor védekezés(!!!) mellett elvette a szüzességem. Terveim voltam, kiváló érettségim. És teherbeestem. Az első alkalommal és tabletta mellett. Abortusz ellenes vagyok, úgy gondolom, hogy azzal, hogy szexuális életet kezdek elfogadom az esetleges következményeket is. Több mint jó anyagi hátteret tudtunk volna nyújtani, a barátom jóval idősebb. Azonban elvetéltem. És úgy érzem nem élem túl, muszáj elmondanom az édesanyámnak a történetem. Mit gondoltok, mit szólna?
2018. szept. 6. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Először is sajnálom, ami veled történt!


Sajnos a terherbesés veszélye már első alkalommal is fennáll, és nincs 100%-os védekezési mód sem.


Ha úgy érzed, hogy könnyebb lenne feldolgozni, akkor beszéld ki magadból.


Tudom most még elképzelhetetlen, de vigasztaljon a tudat, hogy nem lett volna életképes a baba, és te sem voltál még igazán felkészülve rá! Előtted az élet! Lesz neked még gyermeked, aki egészségesen és a megfelelő időben jön világra! Addig válts valóra a terveid, élj egy kicsit!

2018. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!