Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti is éreztétek, hogy az idő...

Ti is éreztétek, hogy az idő ellenetek dolgozik?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, lehet csak a fájdalom ami bennem van, de nemtudom mit kezdjek az érzéseimmel! Úgy érzem tehetetlen vagyok és félek, hogy kifutunk az időből! Habituális vetélőnek számítok a vizsgálatok közepén tartunk, de úgy érzem nincs kiút! Én 31 a férjem pedig hamarosan 38éves! 7éve vagyunk együtt és 4éve szeretnénk babát, de még nem sikerült, igaz végre sikerült találnunk olyan orvost aki figyel ránk, szóval ez már haladás! Ti is éreztétek akiknek később jött, hogy sürget az idő? Vagy én komplikálom túl? Tudjátok mindig arra vágytam, hogy a szüleim bőven megérjék az unokát, de attól is félek, mert betegek, nembírnám elviselni ha nem..... Plussz anyósomék 80 körül vannak! És a vetélések után mindig úgy éreztem csalódást okozok mindenkinek!páromnál minden rendben van szóval tuti nálam van a bibi! Bocsánat, hogy hosszú lett, de ezt most muszály volt...
2019. márc. 6. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok.Köszönöm szépen.19.-re nem várom,kíváncsi leszek.Ne add fel!Még fiatalok vagytok. :) Sok sikert nektek is.
2019. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon szorítok, hogy neis jöjjön meg!!!
2019. márc. 7. 14:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!😊
2019. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Lányok!!! Márpedig nem szabad feladni!!! Igen éreztem hogy ellenem dolgozik az idő és rögtön szarul ereztem magam. Pco, pm alulműködés, kevés sárgatesthormon, placenta previa, méhszájgyengeség. Ez golt a kiindulasi állapot. Három babavárásból két picilány velem, egy pedig a szívemben él. Őt, a középső lányomat a 20. heten veszítettem el. A lányokkal mindegyikőjükkel pedig nagyon nehéz terhességeim voltak. 30 voltam mikor először szültem. Aztán 33 most 37. Nem adtam fel. Aki feladja annak nem lesz gyereke. Ki kell tartani. Utolsó terhességemet végigfeküdtem, több mint 2 hónapot voltam kórházban. Sok szobatársam volt. Aki fejben feladta annak megszületett a gyermeke akár időben volt akár nem. Szóval nagyon sokminden fejben dől el. Nem szabad a rosszra gondolni mert behívod. Kitartás!
2019. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!