Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed abortus után éreztetek...

Missed abortus után éreztetek így?

Figyelt kérdés

2 napja műtöttek, azóta nagyon mélyre kerültem lelkileg.Kiderült hogy lehetek mola terhes, ami veszélyes is lehet. Ez a kettő együtt, plusz a folytonos "nem lesz baj, nyugi majd lesz masik, majd meggyogyulsz és minden rendbejön" bíztatasnak szánt mondatok kikeszitenek. Nem hittem hogy ennyire meg fog viselni. Van egy 9 hós babánk, imadom szeretem és gondoskodok is ugyanúgy róla, de folyton azon jar az eszem hogy mi van ha bajom van?! 2 hét a szövettan eredményig. A parom is megharagudott mert ilyen bús vagyok és hogy nem tud velem mit kezdeni de ez meg rosszabbul esik mert tőle varnám azt hogy támogasson. Azt mondja hogy csak sajnaltatom magam. De sosem kérdi meg hogy beszeljunk e róla, nem is nagyon akar mert mikor ratérek folyton úgy erzem kitér a téma alól. Nem tudom hogyan jutok így túl ezen. Marcsak azert is szomorú vagyok mert beleeltem magam hogy jön majd a teso es most mar biztos, hogy egy evig nem johet.

Először láttuk a szívét, ahogy pulzál aztán már csak a petezsák nőtt és 10 hetesen el kellett távolítani mert nem volt élet a méhemben. Úgy érzem hogy nem lehet segíteni ezen az erzésen, mert barki segíteni akar csak felbosszant ezekkel a szövegekkel. Bocsánat ha kuszán sikerült a sztorit leírnom. Érdekelne hogy más hogyan élte meg ezt az időszakot. Köszönöm


2017. febr. 18. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Miert nem a csaladodra koncentralsz ehelyett a depi helyett?

9 honapos melle tudatosan eszembe sem jutna ujra terhes lenni, szulni. Boven lesz idod evek mulva is. Ez nem verseny.

A ferjednek is van igaza...

2017. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Részvétem a baba miatt. Muszáj leszel végigmenni a gyász folyamaton, mert csak így fogod tudni feldolgozni.

Ha a párod nem beszél erről veled, mert mondjuk ugyanolyan szívtelen, mint az első válaszoló, akkor keress egy online gyász csoportot, ahol sorstársak vannak.

2017. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a férjed egy bunkó, ahogy az első válaszoló is. Gondolom, még soha nem volt ilyen helyzetben, úgy könnyű osztani az észt.
2017. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon nehéz lehet most, még nagyon friss ez az egész...


Megkérdezhetem, hogy miért kell 1 évig várni? Úgy tudom 2-3 hónapot szoktak javasolni.

2017. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Egesz veletlenul volt missed ab.om. De a meglevo gyerekek es a ferjem eletet nem keseritettem tovabb...

1. vagyok.

2017. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo, te egy nagyon eros es szerencses nő vagy ebbol a szempontbol. Én is azt hittem hogy konnyen tul lepek rajta, de valamiert nem megy ilyen egyszerűen. Mindenkinek koszonom a válaszokat. Még neked is első.
2017. febr. 18. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 13 hetesen vesztettem el, hydropsos volt és nem volt más választásunk, műteni kellett. Ez 3 hete történt és fogalmam sincs hogyan teszem ezen túl magm. 2 évet vártunk rá.

Én eldöntöttem és pszichológushoz fordulok majd, mert sírás nélkül nem tudok beszélni róla és a környezetem nem szeretném terhelni a fajdalmammal.

Párodnal nem lehetséges, hogy így gyászol?

2017. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az igazság az hogy mar kicsit talán megenyhült és megértette a fájdalmamat. Most sokkal figyelmesebb es empatikusabb lett így én is kiegyensúlyozottabb vagyok. Nehéz dolog ez, és tudom hogy nem volt választásunk, elment és kész. Nagyon sajnálom ami történt veled és mindenkinek sok erőt egészséget és kitartást kívánok aki átment ezen.
2017. febr. 19. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!