Lehet elmegy a baba?

Figyelt kérdés
Múlt héten csütörtökön pozitívat teszteltem nem várt előtt. Múlt héten szombaton kellett volna megjonni. Még hétfőn is pozitív teszt. Azóta sincs barnázás semmi görcs. De szerda reggel elmúlt minden tünet azóta csak halvány csíkos az összes teszt.. Ma lett hcg verteszt de holnap lesz eredmény..
2019. ápr. 12. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyenlore nincs verzes. Az is lehet hogy nem fejlodott tovabb es kezd esni a hormon szint. Es majd megjon. De az is lehet hogy nincs is semmi gond.

A tunetek amugy meg altalaban jonnek es mennek. Hullamzo.

Nekem pl abszolut nem volt semmi csak nem jott meg.

2019. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


Közelről a tegnapi és mai

2019. ápr. 12. 10:58
 3/12 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 12. 10:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah hogy ennyire nem latszik mar a tobbin semmi. Azt hittem csak valamivel halvanyabb
2019. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen ennyire halvány lett ☹️

Már semmi esély ugye?

2019. ápr. 12. 11:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Más típusú tesztet nem próbáltál?

Én is jártam úgy,hogy a nem várt napján este elég erős pozitív tesztjeim lettek, rá egy hétre meg full negatívat teszteltem reggel(ugyanazzal a típussal amivel szép pozitív tesztjeim voltak), sírva hozattam másféle digitális tesztet a párommal ami pozitív lett ugyan, de az is jóval halványabb,mint az egy héttel azelőtti.Utána nem is mertem többet tesztelni, pár hét múlva viszont már dobogott a szíve uh-n és most lesz 1 éves a lányom.Azóta se tudom mi volt, de valahol olvastam,hogy ilyenkor még ingadozhat a hcg szint.

De tény,hogy általában nem jelentenek jót a halványuló tesztek. :( Drukkolok,hogy rendben legyen minden.

2019. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De próbáltam. Digitális clearblue hibás lett.. Predictor early szintén halvány csík csak
2019. ápr. 12. 14:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Reggel teszteltél mindegyikkel?
2019. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor is és du is ugyanez az eredmény
2019. ápr. 12. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab lett a halvanyulo tesztekbol :(
2019. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!