Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után maradhatok...

Missed ab után maradhatok addig táppénzen míg újra nem próbálkozhatunk?

Figyelt kérdés

2 hónapot mondott az orvosom,hogy annyit várjunk. Addig javasolhatja a házi orvosnak a táppénzen tartásomat (8-as kóddal)?

Sajnos a munkáltatóm megmondta, hogy nem fog vissza venni azért, hogy 2 hónap múlva megint elmenjek.


2019. ápr. 26. 06:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, NEM! En 2 napot kaptam, amig a korhazban voltam, ennyi. Ez oktoberben volt, azota nem sikerult ujra. Akkor oktober ota tappenzen kellett volna lennem?
2019. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi 4 honapot vartunk missed ab utan, en lelkileg nagyon rottyon voltam... Azutan a 2-3honap alatt jott ossze az ujabb terhesseg...


Szerintem probalj meg uj munkahelyet keresni, mert ahol most vagy, meg fog szunni, ezt te is erzed...

Ha az uj helyen probaido alatt teherbe esel, valoszinuleg innen is el kell menned, de az is lehet h akar egy evig nem esel ujra teherbe, vagy neadjisten meg tovabb...

Ha 2 even belul lesz 365nap munkaviszonyod, plusz biztositott leszel a szules napjan, jarni fog a csed/gyed.


Nem tudok sajnos jobbat kitalalni, de vannak itt nalam sokkal jartasabbak is ez ugyben.

Sajnos, ez egy xar szitu, de meg kell oldani! ;)

2019. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!