Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy 13 mm-es embriónak beindul...

Egy 13 mm-es embriónak beindulhat még a szívhangja?

Figyelt kérdés
Ket hete 11 mm petezsák (5 hetesen szokott), ma 13 mm embrió (7 hetesen szokott) szívhang nélkül. A doki műtétet javasol. Érdemes lenne várni egy ekkora embriónál a szívhangra?

2019. ápr. 30. 21:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az eredeti uh a kórházban volt, ahol egy állítólag nagyon fejlett uh gép van. Doplerrel is kereste a nő percekig a hangot hüvelyi, hasi uh-val is, vagy 15 percig nézett mindenhogyan. :(

Később elmentem egy magándokihoz is, aki megint össze-vissza megvizsgálta, de ő sem talált se látható, se hallható hangot.

Aztán másnap egy harmadik dokival is megnézettem egy másik kórházban, de ő is azt mondta, nincs szívhang.

A befejező műtétet tegnap elvégezték, mert már nem bírtam tovább nézni az életjelet nem mutató embriókámat többször. :(

Miért maradt bennem mégis kétely? Olyan hülye vagyok. :(

2019. máj. 1. 18:50
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne maradjon benned kétely, 7mm-ig meg kell, hogy jelenjen a szívhang...

Amúgy van olyan az UH-n, h piros-kéken villog, az mutatja a vérkeringést. Ha azon sincs semmi,sajna elhalt.

2019. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Olyan uh-n (is) voltam, ahol nem kék-pirossal, de látszik a folyadék áramlás, és a doki mutatta, h bennem szépen megy az áramlas, míg a magzatban semmi ilyesmit nem láttunk.

A szövvettan is azt igazolta, h elindult vetélés volt ez már.

De akkor is fáj. 😕

2019. jún. 13. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!