Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélésnél mit jelent az...

Vetélésnél mit jelent az mikor úgy érzed mint mikor mozog a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez az én kérdésem az előzmenyeket itt találjátok.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetel..

2napja ezt érzem.Ez mitől lehet?Volt valakinek ilyen?



2019. máj. 8. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Sajnálom a babádat. Átérzem, nekem is volt 2 :(

Lehet, hogy a méhmozgást érzed, esetleg beindul a vetélés. Egyébként a missed abra való várakozásról annyit, hogy engem el akartak hajtani az akkor már 5 hete elhalt babával, hogy várjuk meg, míg kiürül. A részleteket inkább nem is mesélem, de maradjunk annyiban, hogy meg kellett mozdítani pár "szálat"...

2019. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-(

Ohh te jó ég!

Komolyan ez morzalom ami megy...holnap fogok szólni a dokinak ha megyek az időpontért hogy csinálják meg pénteken mert én ezt már nem bírom.Sem fizikailag sem lelkileg.

Olyan érzés mintha remegne vagy nemtudom.

Van hogy erősebben van hogy gyengebben vérzek.Mikor görcsölök akkor erősebb a vérzés.

2019. máj. 8. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Szia en vagyok a 3 hetes ures pzs valaszolo :)

Szerintem azert 'remeg' mert valik lefele es tisztulsz. De inkabb nezesd meg nehogy baj legyen.

Kitartast! :)

2019. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Holnap megyek dokihoz.

De amit ma délután átéltem soha többet nem szeretném az életben!

Rendszeres görcsök voltak mint a fájások.Nagyon durva volt.Kb 1órán keresztül zajlott.Ott bent remegést éreztem.Nagyon sokszor jártam wcre.4 alkalommal sok vér mellett távozott fél kisujjnyi szürkés-fehéres darabka.Mire szóltam volna a Páromnak hogy be kellene menni a kórházba lenyugodott minden.Feszítést éreztem még vagyis mintha feldújtak volna odabent.De ezis elmúlt.Azthiszem elment...:-( Azóta egy kicsi görcsöm sem volt és a vérzés és sokat csökkent...most azt érzem elfáradtam.De nagyon.Kíváncsi leszek holnap mit mondanak.De gondooom ígyis lesz műtét igaz?

2019. máj. 8. 22:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért!
2019. máj. 8. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En harombol ketszer kitisztultam es nem volt szukseg a mutetre. Harmadjara viszont mar 10 hetes voltam mikor beindult magatol, de elakadt a szovet es kapott egy sokkot a mehem. 5 oran keresztul folyamatos mehosszehuzodasaim, fajasaim voltak es egy par masodperc szunet sem volt, plusz a ver omlott belolem. A doki azt mondta hogy azert volt ilyen eros, folyamatos fajdalmam mert a mehem probalta kilokni az elhalt embriot.
2019. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!