Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van köztetek olyan aki vérzett...

Van köztetek olyan aki vérzett és megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
8hetes vagyok.5 napja vérzek és görcsölök.Tegnapelött uhn jól volt a baba.Szívhang is volt.Nem barna hanem rendes mensis.Este kezdődik délelött elmúlik.Nem értem és el vagyok keseredve mi ez az egész.Már van egy lányom.

2019. máj. 4. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 3x véreztem úgy, hogy 1-2 órát tartott, aztán csak tisztult. Nálunk elment ikertesó volt és feltehetően alacsony progeszteron (a szervezetem nehezen állt vissza, hogy csak megmaradt ott egy kis élet, akit meg lehet és kell tartani, ez beletelt pár hétbe, a tüneteket is elvitte a másik baba...). Ő progi és magnézium mellett jól van, de tény, hogy a frászt hozta rám párszor, most viszont vérzés és hematóma mentes vagyok 22 hetesen a fiammal, a 20 hetes Uh-n mindent rendben találtak
2019. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

2x ömlött belőlem terhesség alatt a vér, 11 és 12 hetesen. Nálam teljesen a méhszájon volt a placenta, és abból véreztem. Sokkal erősebben, mint egy menses.

Most 9 hónapos a kislányom.

2019. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hormonpótlást és Rutascorbint szedem az első nap óta.Darabkák is vannak és görcsölök is.De nem értem miért csak éjjel?És rendes piroa mensi vérzés.Baba megis jól van?Nem értem és nagyon aggódom.Olyan sokat vártunk rá :-(
2019. máj. 5. 00:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes genetikai uh után öntött el a vér. Akkor voltam 13+3 napos terhes. Onnantol egészen a 17. Hétig bagy vérzés vagy barnázás. Egy 10cm-es hematoma bolt. (Ahogy nőtt a baba nőtt ez is) majd a 19 hetesen voltam ismét genetikai uh-n addigra elmúlt és a ciszta is felszívódott. Most vagyok 31 hetes kismama.
2019. máj. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
8. hét végén nálam is menses szerű vérzés, emeltünk a progreseteron adagomon, azóta ezt el is hagytam. 16. hétben vagyok és minden rendben.
2019. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és igen. 8 hetesen mint egy nagyon erős menszruáció kezdete. Azonnal rohantunk az ügyeletre, a baba remekül volt mindemellett :) Progeszteront kellett szednem 12. hétig, a vérzés pár nap alatt megszűnt. Már 3 éves a fiatalember.
2019. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*menstruáció
2019. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerosom ugy jart, hogy azt mondtak fekudjon be missed ab-ra, mert verzett. Nem akart, es inkabb hazament, mert volt egy megerzese, hogy meg megvan a baba. Igy is lett, egeszsegesen megszuletett, mar 2 eves. Belegondolni is szornyu, hogy majdnem elkapartattak vele. :(
2019. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg sem nézték uhn?
2019. máj. 5. 22:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam uhn.Már nincs szívhang :-(
2019. máj. 6. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!