Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért kell ennyit várni a...

Miért kell ennyit várni a műtéti befejezésre?

Figyelt kérdés
8hetes vagyok.Szerdán elkezdtem vérezni és görcsölni.Uhn látott doki rendben volt a baba szívhang is volt.Csütörtökön szintén privát doki.Ma viszont nincs szívhang.Csütörtökön kell mennem altatóorvoshoz.Akkor vissza a nőgyógyászatra és akkor mondják meg a műtét időpontját.Ez normális dolog hogy eddig hagyják?Nincs ebből baj?Nagyon görcsölök éjjelente a lelki okokról nem is beszélve.9hónapot vártunk a babára :-(
2019. máj. 6. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom miért kell ennyit várni! Nekem egy szerdai napon derült ki, hogy nem fejlődik a terhesség, penteken kellett mennem a kórházba, ahol az orvosom rögtön műtött volna, de én nem akartam olyan hirtelen így hétfőt beszéltünk meg viszont én nem véreztem és nem görcsöltem, nagyon kicsi volt még a terhesség, 6 hetes... őszintén sajnalom és sok erőt kívánok! A következő sikerülni fog!!!
2019. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:-(

Igazából en sem értem miért van ez.De borzalmas.Ha csak jövő héten műtenek nemtudom hogy fogom bírni.Ilyenkor éjjel nagyon fáj.Aludni sem tudok.Aztmondták vehetek be nospát.Vettem be 2őt is de semmi hatása. :-(

2019. máj. 6. 23:57
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Genyaság váratni, mert az a protokoll,ha végül természetesen kiürül is meg fogják csinálni a küretet. Engem "csak" 14 órát várattak,addigra eltávozott magától az embrió. Aztán velem veszekedtek,hogy azt biz el kellett volna küldeni szövettanra, miert húztam le a wc-t. Az ellenségemnek sem kívánom. Úgyhogy siettesd a dolgot,ahogy csak tudod.
2019. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám siettetni?Holnap megyek háziorvoshoz meg ekgra.Csütörtökön meg altatóorvoshoz.Addig nem kerülök nőgyógyászhoz.Nagyon bízom benne hogy pénteken megműtenek.Borzalom eg az egész...lassan 1hete szenvedek fizikailag és lelkileg is.Nincs dokim.Emiatt lehet hogy nem sietik el a dolgot?
2019. máj. 7. 00:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Valószínűleg emiatt... nekem volt orvosom, akinél már volt 2 műtétem (szerencsére teljesen más jellegű), illetve nekem a műtét előtt csak egy vérvétel volt (vérkép, ellenanyag) és már műtött is. A véremet is pénteken vették le a SOTE II-n, hétfőre megvolt az eredmény, így, hogy kihagytam a háziorvos kört, fizetnem kellett a vérvételért talán 2000,-Ft-ot. Nem kellett altató orvos köröket járni meg semmi, de már tudtam a protokollt is... nem hiszem, hogy fizikailag bármi gondod adódik ebből, akkor nem hagynák! Viszont lelkileg nagyon rossz lehet, sajnalom! Gondolj arra, hogy ezen túl leszel és hamarosan lesz babád. Nekem a kötelező 3 hó szünet után második hónapban megfogant, 15 hetes vagyok és minden rendben! Veled is így lesz, kitartást!
2019. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Verzessel bementem a nogyogyaszati klinika ugyeletere es muteni is akartak egybol, nem volt szivhang es a petezsak is osszeesett.

Mondtam nekik h legyen masnap inkabb, mert nyaralasbol estunk emiatt haza.

Szoval, masnap reggel bementem, meg csomo orvos megvizsgalt, befektettek az osztalyra, (este megkaptam a tagitot az elso vetelesnel), majd rakovetkezo reggel mutottek.


Nalam nagyon rossz ez a veteles arany;

4 terhessegbol 2 veteles es meg nem szuletett meg a 4.terhessegembol a baba, minden nap aggodok, de bizok, h nem tortenhet megint baj!


Esetleg menj be te is egy nogyogyaszati klinikara, ott lehet nem fognak habozni, foleg ha verzel es gorcsolgetsz is.

2019. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nincs bő vérzés, akkor ez nem sürgősségi műtét. Nálunk is előjegyzésre megy. Ha időközben inkomplett vetéléssé alakul, akkor meg megcsinálják akutan.
2019. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is előjegyzés van a missed ab műtétre, ha nem sürgős vérzés vagy erős fájdalom miatt. Mindegy, hogy van orvosod vagy nincs. Sajnos ez van. Ennek egyébként nálunk elsősorban az aneszteziológus hiány az oka (megyei súlyponti kórház). Egyszerűen kevesen vannak és nem tudják máshogy megoldani

Sajnálom nagyon, kitartást kívánok!

2019. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a választ!És a jó kívánságokat!
2019. máj. 7. 14:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly majusban volt Missed AB-m.

Amikor kiderült hogy nincs szivhang sot ures volt a pzs 3(!!!) Hetet vartunk a mutetre.

Majd elkezdtem verezni műtét elott 4 nappal azonnal mutottek is.(nyitva van a mehszaj ugye igy nem kell tagitani.)

Gondolom neked is várnak hatha kitisztul magatol

2019. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!