Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-6 hetes vetélésnél hogy néz...

Szunyabt kérdése:

4-6 hetes vetélésnél hogy néz ki a baba ha "elmegy"? Honnan ismerem fel hogy a baba is kijött a vérrel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hát ezt én is megkérdeztem úgy két napja, de nem kaptam érdemben választ. Gyanakszom erre, de biztos azóta sem vagyok.

Bocs, hogy nem tudok segíteni, de nagyon kíváncsi vagyok. Én azért kérdeztem, mert nem görcsöltem semennyit, csak nagyon "furcsát láttam" távozni kb. 2 napos késésnél. (Ilyen még azelőtt sosem volt, már van két gyerekem.)


Te mit tapasztaltál?

2010. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
4 hetes vetélésnél a vérzés épp elég jel... Nem kellene ezzel nőgyógyászhoz fordulnod?
2010. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

A négy hetes az éppen a menstruáció ideje, miért kellene orvoshoz fordulni?

Épp az a kérdés, hogy az ember miből ismeri fel az ilyen korai vetélést.

2010. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De kedden kell mennem, egyébként 6 hetes vagyok elvileg de multhéten a doki 4 hetesnek látta a babát ezért mondta hogy várjunk egy hetet. Akkor kezdtem vérezni, de akkor még bennt volt a kicsi. Azt mondta majd a természet eldönti.
2010. dec. 5. 21:19
 5/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Izgulok Érted!

Nálam akkor azért más a helyzet...

2010. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen biztos, hogy úgy néz ki, mint egy rendes menzesz. Hogy 6 hetesen milyen, már nem tudom. Lehet, itt sem lehet még észrevenni annyira.
2010. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azért furcsa nekem, mert nem jött egyszerre sok vér nagy görcs kíséretében, hanem mint egy menstruáció először kevés aztán több aztán megint kevés vér. Ilyen egy vetélés?
2010. dec. 5. 21:39
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nekem is így zajlott, csak a legelején egy 4 cm átmérőjű véres-nyákos gömb távozott, belül olyan zavaros. Sosem láttam még ilyet, nekem sima vérrel (vagy barna vagy piros), vagy rózsaszínes nyákkal szokott kezdődni...
2010. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
én első babámat kb 5hetesen vesztettem el, magától elment, és észleltem egy wc-zés során- bocsánat- hogy egy nagyobb darab valami távozott, olyan mint egy nagyon puha befőtt őszibarack állagra csak a színe pirosasabb volt. :-( utána a dokim pont így mondta el, hogy ezt kellett látnom, szerencsére egészben kijött nem kellet kaparni. :-(
2010. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok- nekem olyan erős görcseim voltak, hogy a szülés ahhoz képest semmi nem volt, pedig azóta már két gyerkőcöm is van.

:-)

2010. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!