Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélt már úgy el valaki,...

Vetélt már úgy el valaki, hogy soha nem görcsölt és vérzett?

Figyelt kérdés
Hány hetesen derült ki és hogy?
2019. máj. 14. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm. Szegény a 12.heti genetikai uh-ra ment és ott kiderült, hogy nincs szívhang. Semmit nem érzett belőle, másnap megműtőtték.
2019. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én, de még nagyon korán, vagy 4-5 hetesen. 10 hetes koromig nem vettem észre semmit, akkor véreztem, de nem ment el vele. 13. hétben lettem volna, mikor műtöttek végül, addig megintcsak semmi görcs/vérzés.
2019. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én. Uh-n derült ki.
2019. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok, lemaradt, hogy 13 hetesen.
2019. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is. Ikerterhesség volt, 4-5 hetesen megálltak a fejlődésben. 7 hetesen láttuk először, vártunk még, hátha később fogantak, 2 héttel később is üresek voltak a petezsákok, úgyhogy megműtöttek. Sosem görcsöltem vagy véreztem.
2019. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ne keverjétek össze a vétélést azzal,amikor megáll a szíve,mert azt valóban nem érezni.
2019. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is. A 10 héten mentem UH-ra és ott mondták meg, hogy már 7+3-nál elhalt. Azóta még mindig nem vérzek (ennek kb 3 hete), hát beavatkozás lesz a vége
2019. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is. Ikreket, a 20. héten. Se görcs, se vérzés, soha nem voltak. Vizsgálatnál derült ki, hogy kinyíltam, és már a hüvelybe boltosul a magzatburok. Menthetetlen volt a helyzet...
2019. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!