Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhesség megszakítás után...

Terhesség megszakítás után teherbeesés?

Figyelt kérdés

2 hete volt terhesség megszakításom 13 hetesen, beteg volt a magzat.

Lamináriát használtak tágításra, műtét után nem volt semmi fájdalmam és vérzés sem sok volt.


A műtétet végző doki azt mondta, hogy 2 hétig nincs szex.

Tegnap este letelt a 2 hét, óvatosan egymásnak estünk, viszont amikor végeztünk láttam, hogy kiszakadt az óvszer.

Ugye műtét után még nem volt vérzésem.


Mennyire kell aggódnom?

Mennyire veszélyes ez így?

Nagyon szeretnénk egészséges babát de szerettem volna várni még a regenerálódással, hogy minden rendben legyen.



2019. jún. 18. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen esetekre találták ki a 72 órás tablettát...
2019. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esely van ra, de hogy mennyi, azt igy nem lehet megmondani.

Eleg eltero, hogy kinek mennyi ido telik el a veteles/mutet es az elso peteeres utan.

Nekem tobb vetelesem volt, volt, amelyik utan 2 hettel mar volt peteeresem es rendes, 28 napos ciklus volt, mint amugy is, volt, olyan is, hogy 6 het telt el a veteles es az elso peteeres kozott es ugy 8 hetre jott meg a mensim.

Esetleg ha amugy eszre szoktad venninmagadon a peteeres jeleit es most erzed, vagy a kovetkezo napokban, akkor lehet abbol kiindulni.


Ha ebbol sem tudsz kovetkeztetni, akkor tesztelj 2, de inkabb 3 het mulva, ha nem jon meg a mensid, mert addigra az elozo terhesseg miatt mar nem szabadna pozitiv tesztnek lennie. Tehat ha pozitiv lesz esetleg, az ujabb terhesseg miatt valoszinubb.

2019. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megszakítás után a menzesz 4-6 héttel szokott jelentkezni, azaz simán lehet 2 hét után peteérésed. Egyébként ha teherbe esel, akkor emiatt nem lesz probléma. De ha még várni akarsz, vegyél be esemény utánit.
2019. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehogy 72 óráshoz nyúlj! Így is össze-vissza van jelenleg a hormon háztartásod, nem hiányzik neki még egy pofon.

Nekem 8 hetesen volt missed abom, és öt hétig, úgy, hogy közben én menstruáltam is, kimutatható volt még a hcg a szervezetemben.

A legjobb, amit tehetsz, hogy vársz. Ha elmarad a menzesz konzultálj az orvosoddal (de pl. eleve a műtét miatt is felborulhat a ciklus).

Attól, hogy az előző baba beteg volt, a következő nem kell az legyen, és mindegy mikor jön össze.

Mondjuk tény, nekünk a szexet 'nem engedték' az első vérzésig, és akkor is csak nagyon óvatosan bújtunk össze, illetve három ciklus pihenést javasoltak. De nem te leszel az első, akinek ha összejön, nem járt le a türelmi ideje.

2019. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!